رییس تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه عزل شد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان‌ کرمانشاه اعلام کرد: رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کرمانشاه به دلیل شائبه تبلیغات انتخاباتی به صورت موقت عزل شد.

یوسف احمدی عصر چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در شب های گذشته در نشستی از ائمه جماعت و علمای شهر کرمانشاه دعوت می شود که در آیین تجلیل و اهدا هدیه شرکت کنند که در این مراسم یکی از نامزدهای مجلس شورای اسلامی و مدیرکل پیشین اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه سخنرانی می کنند.
وی افزود: این موضوع به شدت مورد انتقاد ائمه جماعت قرار می‌گیرد که نشست به یک فعالیت تبلیغاتی تبدیل شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه اظهارداشت: مدیر تبلیغات اسلامی شهر کرمانشاه با توجه به اینکه پیامک دعوت به این برنامه را برای ائمه جماعت ارسال کرده بود اکنون به واسطه شائبه تبلیغات انتخاباتی عزل شده است.
احمدی ادامه داد: وی مدعی است که از حضور نماینده مجلس در این مراسم بی اطلاع بوده و در پیامک دعوتی نیز نامی از نامزد خاصی نبرده است از این رو برای مشخص شدن موضوع تخلف انتخاباتی توسط این شخص نیاز به بررسی های بیشتر است.
وی با بیان اینکه هیچ یک از کارکنان تبلیغات اسلامی کرمانشاه در این نشست فعالیت نداشته اند، گفت: استفاده از امکانات دولتی به منظور فعالیت های تبلیغاتی جرم است و با جدیت با آن برخورد خواهد شد.

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای ۶ حوزه انتخابیه و هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه ۹۸ برگزار می شود.