فتح‌اللهی سرپرست دانشگاه فسا شد

تهران- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، جمال فتح‌اللهی را به سمت سرپرست دانشگاه فسا منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، در این حکم انتصاب خطاب به فتح‌اللهی آمده است: انتظار می‌رود با بهره‌مندی از تجارب اعضای هیات علمی دانشگاه، امکانات و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.
همچنین امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری، رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، اهتمام ورزید.
جمال فتح‌اللهی متولد ۱۳۵۳ در شهر فسا و استادیار گروه اقتصاد دانشگاه رازی است. وی دانش‌آموخته کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد علوم اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد و دکترای اقتصاد دانشگاه مفید است.
از سوابق اجرایی وی می‌توان به رئیس گروه مطالعات اقتصادی و مدیر آموزش و پژوهش سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی (برنامه و بودجه سابق) استان هرمزگان، مجری مطالعات آمایش استان کرمانشاه (۱۳۹۷-۱۳۹۳)، مدیر حوزه ریاست و مشاور رئیس دانشگاه رازی (مهرماه ۱۳۹۳ تا دی‌ماه ۱۳۹۶) و معاون اداری، مالی دانشگاه رازی اشاره کرد.
وی همچنین دارای ۳۳ عنوان مقاله علمی – پژوهشی و ISI و ارائه شده در همایش‌های داخلی و خارجی و مجری چهار طرح پژوهشی خاتمه یافته است.
وزیر علوم همچنین در نامه جداگانه‌ای از خدمات محسن اژدری، رئیس سابق دانشگاه فسا، در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =