برنامه‌ریزی برای موفقیت دانش‌آموزان دیلم در کنکور انجام شد

گناوه - ایرنا - مدیر آموزش وپرورش دیلم استان بوشهر گفت: با توجه به نیاز مبرم به برنامه‌ریزی صحیح‌تر برای موفقیت بیشتر دانش‌آموزان در کنکور، رایزنی‌های فراوانی با چند تیم تخصصی از شهرهای مختلف صورت گرفت و در نهایت با تیمی مجرب از تهران توافق شد.

محمدمهدی محسنی روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان افزود: طرح تقویت بنیه علمی و کلاس‌های کنکور در دستور کار این مدیریت است و باتوجه به کسب  نتایج دور از انتظار در کنکور سراسری باعث شد تا از تیم‌های تخصصی‌تر در این زمینه استفاده کنیم.

وی اظهارداشت: باتوجه به سطح علمی دانش‌آموزان، استادان نخست بر تقویت بنیه علمی آنان تمرکز خواهند کرد تا برای آزمون سراسری آماده شوند.
 مدیر آموزش وپرورش دیلم بر  اهمیت انتخاب رشته و هدایت تحصیلی دانش‌آموزان تاکید کرد و گفت: این امر باید از کلاس هفتم و با توجه به علاقه، بازار کار و توانمندی دانش‌آموز انجام شود.
محسنی افزود: باتوجه به هزینه سنگین برگزاری کلاس‌های کنکور و تقویت بنیه علمی، تاکنون مبالغ زیادی برای این موضوع  هزینه شده‌است.

مدیر آموزش وپرورش دیلم از  همراهی و حمایت خیرین موسسه ولیعصر(عج) این شهرستان تقدیر کرد و گفت: آموزش و پرورش برای تامین مالی در حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری باید راهی جز کمک گرفتن از خیران بیاندیشد.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =