«نیمار» کاسه کوزه مصدومیت‌های خود را سر پی‌اس‌جی شکست

تهران- ایرنا- «نیمار» با انتقاد از عملکرد باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در مورد به تعویق انداختن زمان بازگشت وی به میادین، گفت: باشگاه و پزشکان تصمیم گرفتند که چهار دیدار گذشته را بازی نکنم و من هم مجبور بودم بپذیرم.

مرد برزیلی پس از غیبت در چهار دیدار، شب گذشته در شکست 2 بر یک پی‌اس‌جی مقابل بورسیا دورتموند در یک هشتم لیگ قهرمانان به کار گرفته شد و تک گل میهمان را نیز به ثمر رساند.

اما ستاره برزیلی معتقد است دوری زیاد وی از میادین عملکردش را تحت‌الشعاع قرار داده و پی‌اس‌جی مقصر دوری طولانی وی از شرایط بازی است.

وی در این باره گفت: آنطور که تصور می کردم به این بازی نرسیدم. در چهار بازی اخیر غایب بودم و این تصمیم پی‌اس‌جی و پزشکان باشگاه بود. متاسفانه من هم مجبور بودم این تصمیم را بپذیرم. پیشنهاد آنان را دوست نداشتم اما باشگاه کارفرمای من است اما این موضوع هم برای من بد تمام شد و هم برای هم تیمی‌هایم.

وی ادامه داد: مصدوم بودم، دنده‌ام شکسته بود اما این موضوع آنقدر حاد نبود که مراز از بازی کردن منع کند. برای دیدار برابر لیون آماده بودم اما آنها (باشگاه) بازگشت مرا به تعویق انداختند. سپس دوباره تعویق و تعویق..

پاریسی‌ها در از دست دادن نیمار به دلیل مصدومیت در میانه‌های فصل سابقه دارند به طوری که وی از زمان ترک بارسا و ملحق شدن به پی‌اس‌جی در سال 2017 و با قرارداد رکوردشکن 222 میلیون یورو، در 2 فصل نخست حضورش در پارک‌دوپرنس با 2 مصدومیت استخوان کف پا مواجه شده و نیمه دوم فصل را از دست داده است.

نیمار در این باره نیز گفت: نگرانی و ترس آنها را درک می‌کنم زیرا در 2 سال گذشته مصدوم شده‌ام. به این نگرانی احترام می‌گذارم اما من نمی‌توانم اینطور ادامه دهم. بازی کردن در دیدار پرفشاری مثل بازی مقابل دورتموند برای من کار سختی است. فکر می‌کنم اگر در شرایط بهتر بدنی بودم، بی‌شک شب بهتری را پشت سر می‌گذاشتم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =