مشارکت مردم چهارمحال و بختیاری در انتخابات همواره حداکثری بوده است

شهرکرد- ایرنا- دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با اشاره به حضور حداکثری مردم این استان در انتخابات مختلف ،گفت: مشارکت بالای مردم این استان در دوره‌های گذشته، نیز امیدبخش حضور حداکثری مردم در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

سعید صالحی روز چهارشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درصد مشارکت در دهمین دوره مجلس اسلامی ۷۶.۲ درصد بود، که این مساله نشانگر مشارکت بالا و حداکثری مردم استان صحنه‌های انتخابات است.

وی با بیان اینکه این استان در بخش مشارکت مردم در انتخابات، جزء ۵ استان برتر کشور است، تصریح کرد: این موضوع نشان می‎دهد مردم استان در این دوره از انتخابات نیز خوش بدرخشند و با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای در حفظ و تقویت اقتدار نظام اسلامی موثر واقع شوند.

صالحی با اشاره به ثبت‌نام ۲۲۹ داوطلب برای رقابت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان، اظهار داشت: از این تعداد تاکنون ۵۷ نفر در عرصه رقابت باقی مانده‌اند.

دبیر ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با اشاره به فراهم شدن تمامی تمهیدات و امکانات لازم برای برگزاری انتخابات در این استان، خاطر نشان کرد: هیچ چالش و مشکلی در این خصوص وجود ندارد و آماده شکل‌گیری حماسه دیگر در دوم اسفند هستیم.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری بیش از ۹۴۷ هزار نفر جمعیت دارد که از این استان ۴ نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =