صفیری: دپارتمان و کمیته داوران باید همکاری تنگاتنگی داشته باشند

تهران- ایرنا- سرپرست کمیته داوران گفت: بی‌شک همکاری تنگاتنگ و همدلی بین کمیته و دپارتمان موجب رشد و تعالی داوری کشور می‌شود.

اسماعیل صفیری، سرپرست کمیته داوران با تشکر از هدایت ممبینی اظهار داشت: همه کسانی که در داوری ایران زحمت کشیدند، دوست دارند که داوران ایران در بهترین سطح قضاوت کنند و در میادین بین‌المللی به شایستگی حضور داشتند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: به هرحال کمیته داوران مسوول برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری کلان داوری در جهت رشد و ارتقای پشتوانه‌سازی داوری است. همچنین تصویب گزینش داوران برای قضاوت در رده‌های مختلف داوری کشور برعهده کمیته است.

سرپرست کمیته داوران بیان داشت: وظیفه انجام مصوبات و ارائه پیشنهادهای لازم در راستای ارتقا کمی و کیفی داوری نیز بر عهده دپارتمان است. برهمین اساس دپارتمان تصمیمات لازم را اتخاذ  و جهت تصویب در اختیار کمیته گذاشته و پس از تصویب کمیته اجرایی می‌گردد. آنچه مسلم است در این راستا همکاری تنگاتنگ و همدلی بین کمیته و دپارتمان مسلما موجب رشد و تعالی داوری کشور می‌شود.

صفیری در پایان گفت: کمیته داوران سیاست‌های خود را بر مبنای سه اصل حفظ شان و منافع فدراسیون فوتبال، حفظ منافع و عدالت برای باشگاه‌های فوتبال و همچنین حفظ منافع و شان امنیت شغلی داوران فوتبال به عنوان زحمت‌کش ترین قشر فوتبال می‌داند. بدون تردید کمیته داوران در جهت ارتقای نقاط قوت و همچنین ترمیم نقاط ضعف داوری مستلزم فرصت و مطالعه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =