امام جمعه پاوه: مردم با حضور در انتخابات دشمنان را مایوس می‌کنند

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه پاوه با بیان اینکه دشمنان از طریق رسانه‌های خود ملت ایران را به شرکت‌نکردن در انتخابات دعوت می‌کنند، گفت: ملت ایران در دوم اسفند امسال با حضور گسترده در انتخابات دشمنان را بار دیگر مایوس خواهند کرد.

ماموستا مُلا قادر قادری روز چهارشنبه در مراسم پایانی دوره آموزشی «منهاج» ویژه روحانیون اهل تسنن استان کرمانشاه در سرسرای اجتماعات بنیاد شهید استان، افزود: این روزها همه شبکه‌های آن طرف مرز در اروپا دست به دست هم داده اند که مردم ایران از هر قوم و مذهبی در انتخابات شرکت نکنند.

او از روحانیون و علمای اهل تسنن و تشییع خواست علاوه بر حضور خود، مردم را نیز تشویق به حضور در انتخابات کنند و تاکید کرد که تنها حضور روحانیون در انتخابات کافی نیست بلکه باید این قشر بتوانند مردم را نیز با خود همراه کنند.

او انتخابات را صحنه وحدت ملت ایران دانست و گفت: ملت ایران این بار نیز با حضور گسترده و آگاهانه بار دیگر دشمن را از رسیدن به اهداف و نقشه های شومش ناامید کنند.

معامله قرن خوش خدمتی ترامپ به یهودیان است 

عضو شورای برنامه ریزی مدارس اهل سنت کشور در ادامه سخنان خود به طرح معامله قرن نیز اشاره کرد و آن را خیانتی بزرگ به فلسطینیان و مسلمانان دانست و گفت: نزدیکترین ترجمه این طرح فروش فلسطین به صهیونیست ها است.

ماموستا قادری با بیان اینکه سه نقطه و مکان در میان مسلمانان از جایگاه والایی برخوردار است، افزود: مسجد الحرام، مسجد القصی و مسجد النبی سه مکان مقدس مسلمانان است و این امکان برای پیروان این دین الهی مقدس بوده ، هست و خواهد بود.

او معامله قرن را طرح خیالی ترامپ برای خشنودی جامعه یهودیان و کمک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی در راستای پیروزی در انتخابات آینده دانست و گفت: اغلب مسلمانان به این طرح خائنانه واکنش نشان دادند.

معامله قرن ناشی از عدم وحدت مسلمانان است

امام جمعه پاوه در ادامه سخنانش طرح معامله قرن را نتیجه اختلاف میان مسلمانان دانست و گفت: مسلمانان زمانی که به دستورات خداوند متعال مبنی بر وحدت پشت کردند ما شاهد اشغال سرزمینمان (فلسطین) و طرح معامله قرن هستیم و این در نتیجه بروز اختلافات در میان مسلمانان است.

ماموستا قادری با بیان اینکه دنیای اسلام امروز نیازمند علمای آگاه است، افزود: روحانیون و علما باید بدانند در اطراف ما چه می گذرد و به مردم خط بدهند.

وی با اشاره به اینکه مردم ما امروز از ماهواره و اینترنت و فضای مجازی خط می‌گیرند، گفت: روحانیت در برابر مردم مسوُول است و باید مردم را توجیه کنیم تا فریب دشمنان را نخورند.

در این مراسم از رسانه های فعال منادی وحدت در استان کرمانشاه نیز تقدیر شد که خبرگزاری ایرنا رتبه اول، سایت مرصادنیوز رتبه دوم و خبرگزاری های مهر و شبستان نیز رتبه سوم را به صورت مشترک کسب کردند.