استاندار تهران: تخلف تبلیغاتی گزارش نشده است

تهران- ایرنا-استاندار تهران گفت: تاکنون تخلفی در زمینه تبلیغات نامزدها صورت نگرفته است و تبلیغات در فضای آرامی با شور و هیجان در حال انجام است.

انوشیروان محسنی بندپی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شهرداری مکان هایی را برای تبلیغات آماده کرده و نامزدهای تایید صلاحیت شده در حال تبلیغات هستند و فضای استان تهران انتخاباتی شده است.  

وی ادامه داد؛ هر چه به ساعات پایانی زمان تبلیغات نامزدها نزدیک می شویم شور و حال نامزدها و هواداران آنها برای تبلیغات بیشتر می شود.

محسنی بندپی با بیان اینکه حدود یکهزار و ٦٧٤ نفر نامزد برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان تهران تایید صلاحیت شده اند، گفت: یکهزار و ٣٥٥ نامزد در شهر تهران برای مجلس شورای اسلام تایید صلاحیت شدند.

محسنی بندپی افزود: برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در استان تهران شش هزار و ٦٥٩ شعبه أخذ رأی و ١٣ هزار و ٣١٨ صندوق در نظر گرفته شده است.

وی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات در بعد تقویت سیاست داخلی، سیاست خارجی و امنیت کشور  نقش زیادی دارد.

تهران، اسلامشهر، ‌ ری، شمیرانات و پردیس ٣٠ نماینده در مجلس شورای اسلامی دارند.  

محسنی بندپی ادامه داد: شهرستان های شهریار، قدس و ملارد یک نماینده، پاکدشت یک نماینده، فیروزکوه و دماوند یک نماینده، بهارستان و رباط کریم یک نماینده و  قرچک، ورامین و پیشوا یک نماینده در مجلس دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =