علوی: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشانه پیوند با نظام است

تهران- ایرنا- وزیر اطلاعات گفت: حضور حداکثری و پرشور مردم در عرصه انتخابات و پای صندوق‌های رای، نشانه پیوند مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سید محمود علوی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت اظهار داشت:‌ همه دستگاه‌های موثر بر امنیت، با اشراف اطلاعاتی تا امروز امنیت را حفظ کرده‌اند و برای تامین امنیت برای روزهای آتی تا پایان انتخابات و بعد از آن آمادگی کامل را دارند.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوالی مبنی بر نقش و حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های رای بیان کرد: تردیدی در این نیست که حضور در عرصه انتخابات و در پای صندوق‌های رای در جمهوری اسلامی صرفا یک مساله کمی نیست،  بلکه پیام‌های خاص خودش را دارد.

علوی افزود:  حضور حداکثری و پرشور مردم پای صندوق‌های رای،  این پیام را به دنیا دارد که اراده ایرانی تزلزل‌پذیر نیست و پیوند مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به اندازه‌ای است که حتی اگر گلایه‌هایی داشته باشند در پای صندوق‌های رای این گلایه‌ها خود را نشان نمی‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: حضور حداکثری و پرشور مردم در پای صندوق‌های رای نشان‌دهنده اراده مردم در حمایت از اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوالی درباره اظهارات کشورهایی که نتیجه انتخابات از پیش تعیین شده می‌دانند، اظهار  داشت: اگر در کشور ما حتی نظارت استصوابی به‌شکل صددرصد هم برداشته شود باز هم اینگونه صحبت‌ها بیان می‌شود.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha