اعضای شعب رای گیری با ناظران تعامل کنند

گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: اعضای شعب اخذ رای بویژه نمایندگان فرماندار تعامل خوب و سازنده با ناظران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان داشته باشند.

غلامرضا مهرجو روز چهارشنبه در کارگاه آموزشی انتخابات ویژه اعضای شعب اخذ رای در گناوه افزود: اعضا با تعامل و همکاری و هم‌افزایی از ظرفیت همدیگر استفاده و دفترچه و دستورالعمل‌های انتخاباتی را مطالعه کامل و در روز انتخابات با اشراف و آمادگی کامل در شعب حضور یابند.

وی اظهار داشت: راهبرد اصلی نظام در بحث انتخابات مشارکت حداکثری و ما مجریان نیز علاوه بر این مهم انتخاباتی سالم، قانونمند، اخلاق مدار با رعایت اصل بیطرفی برگزار می‌کنیم.

مهرجو  گفت: بار اجرایی و عمده مسئولیت انتخابات بر دوش اعضای شعب است که نمایندگان فرماندار مدیریت شعبه را بر عهده دارند.

فرماندار گناوه افزود: اهتمام همه عوامل اعم از اجرایی، بازرسان و ناظران ایجاد تعامل و همکاری همه جانبه باشد تا انتخابات در کمال آرامش برگزار شود.

وی برگزاری دوره‌های آموزش انتخابات را برای اعضا و دیگر حوزه‌ها لازم و مفید دانست و گفت: باتوجه به اینکه فرآیند انتخابات بجز شمارش آرا الکترونیکی است، با حساسیت خاصی به آموزش توجه و دقت شود.

وی بیان کرد: ۷۱ شعبه برای جمع‌آوری آرای مردم این شهرستان درنظرگرفته شد که ۵۸ شعبه شهری و مابقی در نقاط روستایی است.

مهرجو ادامه داد: یکهزارو 500 نفر  اعم از اجرایی، بازرسی، حفاظتی و ناظر در امر برگزاری انتخابات دوم اسفند ماه در این شهرستان همکاری و مشارکت دارند.

استان بوشهر دارای ۴ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است که یک حوزه آن به بوشهر، گناوه ودیلم اختصاص دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =