کُری کوتاه «کلوپ» برای اتلتیکو؛ «در آنفیلد منتظرتان هستیم»

تهران- ایرنا- «یورگن کلوپ» پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل اتلتیکومادرید در واندامتروپولیتانو، به تیم مادریدی و هوادارانش هشدار داد که نبرد هنوز تمام نشده است.

گل دقایق ابتدایی «سائول» که تا پایان بازی نیز پابرجا ماند، در فاصله سه هفته تا دیدار برگشت در آنفیلد، برتری خفیفی را برای تیم تحت هدایت «دیگو سیمئونه» به ارمغان آورد.

کلوپ در خصوص این شکست گفت: ماندن در بازی مثل دیدار برابر اتلتیکو برای ما یک پیشرفت محسوب می‌شود. پیش از این سابقه تجربه چنین جوهایی را داشتیم که با اندکی از دست دادن تمرکز تیم‌های حریف موفق شدند گل دوم و یا حتی گل‌های بعدی را به ثمر برسانند اما دیدار امشب به هیچ عنوان شبیه به آن بازی‌ها نبود.

وی ادامه داد: حالا در نیمه اول نبرد یک بر صفر عقب هستیم. ما اگر تنها ۱۵ دقیقه زمان داشته باشیم هم تسلیم نمی‌شویم پس چرا باید وقتی سه هفته فرصت داریم و یک ۹۰ دقیقه دیگر، تسلیم شویم؟

هواداران اتلتیکو پس از پیروزی شب گذشته پر سر و صدا بودند اما کلوپ معتقد است که سر و صدای آنفیلد هم می تواند بخشی از سرنوشت این تقابل را مشخص کند.

سرمربی آلمانی لیورپول تاکید کرد: نیمه دوم نبرد در ورزشگاهی متفاوت برگزار خواهد، ورزشگاه ما و جو آن به مراتب بهتر و متفاوت‌تر است. اتلتیکو این تفاوت را لمس خواهد کرد و این چیزی است که مشتاقانه در انتظار آن هستیم.

وی افزود: امشب چهره های خوشحال زیادی را دیدم که همگی هوادار اتلتیکو بودند؛ کاملا هم قابل درک است چون برد بزرگی به دست آوردند اما داستان هنوز تمام نشده است. مادامی که بتوانیم ۱۱ بازیکن را با پیراهن لیورپول به میدان بفرستیم، با تمام وجود تلاش خواهیم کرد. به همه هواداران اتلتیکو که بتوانند یک بلیت برای دیدار برگشت تهیه کنند، می‌گویم، به آنفیلد خوش آمدید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =