انتشار فیلم بالگرد آمریکایی در تیررس نیروهای نجباء در عراق

بغداد - ایرنا - واحد رسانه‌ نظامی "جنبش مقاومت اسلامی نجباء" در عراق امروز (چهارشنبه) فیلمی از پرواز بالگرد آمریکا در یکی از پایگاه‌های این کشور را در عراق منتشر کرد که در تیررس نیروهای این جنبش بوده است.

این فیلم که با دوربین‌های دید در شب تصویربرداری شده، نشان از رصد دقیق تحرک نظامیان آمریکایی در عراق از سوی نیروهای نجباء دارد.
نجباء پیشتر تصویری از یک خودرو نظامی آمریکایی را در نزدیکی پایگاه "عین‌الاسد" منتشر کرده بود.
دبیرکل نجباء جمعه گذشته وعده داده بود که پاسخ غافلگیر کننده‌ای به آمریکایی‌ ها در انتقام خون مجاهدان شهید، سردار سپهبد "قاسم سلیمانی" و "ابومهدی المهندس" از فرمانده هان "الحشد الشعبی" عراق خواهد داد.

«اکرم الکعبی» در چهارمین همایش بین المللی شهدای جبهه مقاومت و شهدای امنیت در تهران گفت که شمارش معکوس برای انتقام از آمریکایی‌ها آغاز شده و پاسخ نظامی مقاومت عراق به اشغالگران حتمی خواهد بود.

وی با تاکید بر آغاز شمارش معکوس تا رسیدن به ساعت "صفر انتقام"، اضافه کرد: امروز کاملا آماده حمله همه‌ جانبه هستیم و تمام تحرک های هوایی و زمینی دشمن از جمله در پایگاه‌های عین‌الاسد، ،K1، التاجی ،المطار، ساذر و دیگر پایگاه‌های دشمن را رصد می‌کنیم.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس سوم دی ماه گذشته به دستور رئیس جمهوری تروریست آمریکا در حمله پهپادی نزدیک فرودگاه بغداد به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =