کلهر: «یحیی» به زودی مشکل دفاع پرسپولیس را حل می‌کند

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس گفت: اطمینان دارم با درایت و دانشی که «یحیی گل‌محمدی» دارد مشکل خط دفاعی تیم به زودی حل می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه شب در دیداری خارج از خانه مقابل الشارجه به تساوی ۲ بر ۲ رسید تا در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا، یک امتیازی شود.

«محمود کلهر» در مصاحبه با خبرنگار ورزشی ایرنا در مورد این دیدار گفت: بازی خوبی بود و پرسپولیس در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی بسیار زیبا و هجومی کار کرد و اگر همیشه مثل این دیدار عمل کند، می‌تواند همه حریفان را شکست دهد اما باید در خط دفاع خیلی بهتر عمل کند زیرا پرسپولیس بعد از شهرآورد گل‌های زیادی دریافت کرده‌ است. البته اطمینان دارم با درایت و دانشی که یحیی گل‌محمدی دارد مشکل خط دفاعی تیم به زودی حل می‌شود و در بازی‌های بعدی دیگر شاهد مشکل را نخواهیم بود.

وی افزود: علی علیپور به طور قطع بهترین بازیکن پرسپولیس بود و مهدی ترابی هم بسیار تلاش کرد و نمایش خوبی داشت. بشار رسن و آنتونی استوکس هم با آمدنشان به زمین بازی پرسپولیس را روان‌تر کردند و پرسپولیس را رو به جلو بردند.

وی در مورد احتمال صعود پرسپولیس به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا گفت: سخت است ولی پرسپولیس همیشه در مقابل تیم‌های خوب بهتر بازی کرده و نتایج خوبی به دست آورده است. امیدوارم دیدار بعدی با التعاون عربستان شروع بردهای پرسپولیس بوده و روند پیروزی‌های این تیم آغاز شود. به طور قطع پرسپولیس توانایی صعود از این گروه را دارد و می‌تواند در دیدارهای بعدی از سد رقیبان خود عبور کند.

پرسپولیس ۱۲ اسفندماه به مصاف التعاون عربستان می‌رود.

در حال حاضر، التعاون با ۶ امتیاز در صدر گروه قرار دارد، الدحیل قطر با ۳ امتیاز در رده دوم و پرسپولیس و الشارجه امارات نیز هر کدام با یک امتیاز در رتبه‌های سوم و چهارم این گروه قرار دارند.

   

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =