محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمالی در روز انتخابات

تهران – ایرنا – بر اساس اعلام مرکز مدیریت راههای کشور به دلیل انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند، اعمال محدودیت در جاده کرج - چالوس در صورت نیاز فقط با اعلام پلیس راه در محل اعمال می‌شود، در غیر این صورت تردد به صورت دو طرفه خواهد بود.

براساس اطلاعیه این سازمان در خصوص محدودیت‌ ترافیکی جاده‌های شمال تا روز ۳ اسفند ماه، در جاده کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۵ تا ۲۳ روز جمعه دوم اسفند از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در محل‌، تردد خودرو از ساعت ۱۸ تا ۲۳ روز جمعه دوم اسفند از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

همچنین به دلیل انتخابات مجلس شورای اسلامی در روز جمعه دوم اسفند، اعمال محدودیت درجاده کرج - چالوس در صورت نیاز فقط با اعلام ماموران پلیس راه در محل اعمال می‌شود، در غیر این صورت تردد به صورت دو طرفه خواهد بود.

درجاده کندوان تردد ‌کامیون و تریلر کماکان ممنوع است، همچنین در جاده هراز تردد تریلر همچنان ممنوع است.

تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۳۰ بهمن و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای یکم و دوم اسفند درجاده هراز ممنوع است.

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ امروز ۳۰ بهمن تا  ساعت ۶ صبح روز شنبه سوم اسفند در جاده‌های کندوان، هراز، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha