راهیابی محصل گنبدی به مجلس شورای دانش‌آموزی کشور و چند خبر کوتاه

گنبدکاووس - ایرنا - راهیابی محصل گنبدی به مجلس شورای دانش‌آموزی کشور، پیش‌بینی ۸۹ شعبه اخذ رای در کلاله، بازدید فرماندار آزادشهر از ستاد تبلیغاتی نامزدها، برگزاری همایش جوانان و حضور حداکثری در انتخابات در مینودشت و کشف پنج قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز در گنبدکاووس از مهمترین تیترهای خبری شرق استان گلستان است.

سید صالح رفعتی معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس گفت: جاوید کسوت‌آرا دانش آموز پایه دهم آموزشگاه غیردولتی علم و ادب این شهرستان پس از رای گیری موفق شد به عنوان یکی از چهار نماینده گلستان به مجلس شورای دانش‌آموزی کشور راه پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس، دهمین دوره انتخابات مجلس دانش‌آموزی و شورای دانش‌آموزی گلستان با حضور جمعی از مسوولان استانی در سالن شهید حاج قاسم سلیمانی کانون فرهنگی تربیتی طه شهرستان گرگان برگزار شد.

**

برگزاری دوره کار آفرینی و کسب و کار در هنرستان‌های گنبدکاووس

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش گنبدکاووس، دوره آموزشی کارآفرینی و کسب و کار در ۹ هنرستان این شهرستان در حال برگزاری است.

این دوره آموزشی از ۲۸ بهمن با حضور ۱۰۰ هنرجو در هنرستان شهید باهنر گنبدکاووس آغاز شده و تا ۲۳ اردیبهشت ماه سال آینده در ۹ هنرستان این شهرستان ادامه خواهد داشت.

در سال تحصیلی جاری دو هزار و ۹۷۹ هنرجوی دختر و پسر گنبدکاووس در ۲۱ هنرستان کار و دانش مستقل و ضمیمه به تحصیل اشتغال دارند.

**

فرماندار کلاله گفت: ۸۹ شعبه اخذ رای برای انتخابات دوم اسفند در این شهرستان پیش‌بینی شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کلاله، علی اصغر بیانی در دوره آموزشی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای اظهارداشت: از مجموع ۸۹ شعبه اخذ رای در شهرستان، ۶۸ شعبه در بخش مرکزی و ۲۱ شعبه در بخش پیشکمر کار رای‌گیری را انجام می‌دهند.
وی افزود: از این تعداد ۲۹ شعبه اخذ رای شهری و ۶۰ شعبه نیز روستایی است.
فرماندار کلاله تصریح کرد: در روز انتخابات، ۸۹ نماینده فرماندار، ۵۱۹ نفر به عنوان اعضای اجرایی در شعب و ۸۹ بازرس برای برگزاری انتخابات، با ستاد انتخابات شهرستان همکاری دارند.

 وی تاکید کرد: باید تمام توجه نمایندگان فرماندار و مجریان انتخابات، رعایت قوانین و مقررات در راستای برگزاری انتخاباتی سالم، پرشور و با حضور حداکثری مردم‌ باشد.
**

بازدید فرماندار آزادشهر از ستاد تبلیغاتی نامزدها

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آزادشهر، سید رسول حسینی فرماندار این شهرستان به همراه اعضای شورای تامین ، هیات نظارت و شماری از روسای کمیته‌های ستاد انتخابات با حضور در سطح شهر از ستاد تبلیغاتی نامزدهای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازدید کردند.

فرماندار آزادشهر در این بازدیدها از هواداران و طرفداران نامزدها خواست در همه مراحل تبلیغی خود، قانون را رعایت کرده و از چاپ بنرهای بزرگ و پرتعداد و نصب در جاهای خلاف قانون و خطرناک، ایجاد آلودگی صوتی، برپایی تجمع‌های غیرقانونی و ایجاد ترافیک و مزاحمت برای همشهریان اجتناب کنند.

**

همایش جوانان و حضور حداکثری در انتخابات در مینودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری مینودشت، همایش بزرگ جوانان و حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور پرشور و نشاط دختران و پسران جوان در محل مصلی محمد رسول الله (ص) این شهرستان برگزار شد.

سید رضا طباطبایی فرماندار مینودشت در این همایش که با استقبال بسیار خوب جوانان بویژه رای اولی‌ها همراه بود، گفت: به طور قطع روز جمعه شاهد حضور حداکثری ملت ایران بویژه جوانان در پای صندوق‌های اخذ رای خواهیم بود.

**

کشف پنج قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز در گنبدکاووس

فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان گفت: مرزبانان در گشت‌زنی خود پنج قبضه اسلحه شکاری فاقد مجوز را به همراه ۴۵ فشنگ از اهالی مناطق مرزی گنبدکاووس کشف و پنج نفر در این رابطه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ محمدرضا سراوانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از دستگیری چوپان متخلف تبعه ترکمنستان خبر داد و اظهارداشت: یک چوپان تبعه ترکمنستان به همراه ۲۰۰ راس گوسفند به صورت غیرمجاز وارد خاک ایران شده بود که چوپان بعد از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.

وی افزود: گوسفندان این چوپان به کشور ترکمنستان عودت داده شد.

هنگ مرزی اترک گلستان، مسوولیت حراست از مرزهای زمینی جمهوری اسلامی ایران با کشور ترکمنستان را درمحدوده این استان به طول تقریبی ۳۵۰ کیلومتر برعهده دارد و مقر آن در شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس واقع در شرق گلستان است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =