۳۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۱
کد خبرنگار: 888
کد خبر: 83680402
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

برخورد با ۳۲ واحد صنفی بدلیل فروش اقلام ولنتاین در قم

قم- ایرنا- روابط عمومی دادگستری عمومی و انقلاب قم از برخورد انجام شده با ۳۲ واحد صنفی در این استان بدلیل فروش اقلام روز موسوم به ولنتاین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دادگستری عمومی و انقلاب قم،‌ "گشت مشترک نیروهای اجرایی قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای قم و عوامل اداره نظارت بر اماکن عمومی با ۳۲ واحد متخلف مروج نمادهای ضدفرهنگ اسلامی ایرانی در این استان برخورد کردند".

گزارش حاکی است: "این اقدام در پی مطالبات مردمی از قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای قم مبنی بر برخورد با مروجان نمادهای ضد فرهنگ اسلامی- ایرانی از جمله ولنتاین، که کانون‌های خانواده را هدف گرفته‌اند، انجام شد".

بر اساس این گزارش، "پیگیری از اتاق اصناف و ارسال اخطار به واحدها از طریق اتحادیه‌های مربوطه، ارسال اخطار به واحدهای متخلف از طریق اداره نظارت بر اماکن عمومی و اعلام هشدار دادستانی مبنی بر برخورد با واحدهای متخلف از طریق رسانه‌های عمومی و فضای مجازی از دیگر اقدامات در این راستا می‌باشد".

شناسایی و برخورد با برگزارکنندگان فشن شوی در قم

پیرو ارسال گزارش مردمی مبنی بر برگزاری نخستین مراسم مدلینگ و فشن شوی در شهر قم، با بررسی به‌عمل‌آمده توسط واحد رصد قرارگاه دادسرای قم مشخص شد مجموعه‌ای با تبلیغات گسترده در فضای مجازی اقدام به جذب دختران قمی به‌عنوان مدل و دعوت از آن‌ها برای شرکت در جشنی به همین منظور نموده است.

حسب دستور دادستان، با حضور عوامل قرارگاه و پلیس امنیت اخلاقی از برگزاری این مراسم ضد فرهنگی و اخلاقی جلوگیری به عمل آمد؛ همچنین محل برگزاری این مراسم هنجارشکنانه پلمب و برای برگزارکنندگان پرونده قضایی تشکیل شد./

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha