اعزام نماینده ویژه استاندار به شهرستان ها قطعی نیست

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: اعزام نماینده ویژه استانداری به شهرستان ها در روز برگزاری انتخابات دوم اسفند قطعی نیست.

سید موسی خادمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اصل بر این است که فرماندار به عنوان نماینده استاندار تمامی کارهای لازم و هماهنگی های دقیق برای تامین امکانات دولتی را انجام دهد.

وی با بیان اینکه تاکنون نماینده ویژه استانداری برای هیچکدام از حوزه های انتخابیه تعیین نشده اظهار داشت: اعزام نماینده ویژه یک ضرورت نیست اما چنانچه نیاز بود و فرماندار احساس و درخواست کمک کرد این مهم انجام خواهد شد.

وی تاکید کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف مدیران کل ندیدیم ، ستادهای استانی ما در انتخابات به خوبی عمل کرده و تمایلی به کاندیدای خاص و یا جانبداری نداشته اند اما مدیران کل  و فرمانداران باید بر رفتار مجموعه های شهرستانی خود نظارت کامل داشته باشند تا مدیران آن صحنه گردان و لیدر (راهنما) انتخاباتی نباشند.

استاندار لرستان ادامه داد: در برخی شهرستان ها مدیران شهرستانی تخلفاتی دارند که باید توسط مدیران کل کنترل شوند و به نوعی تلاش کنیم تخلفات را به حداقل برسانیم.

خادمی اضافه کرد:  ۱۹۴ نامزد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا پایان روز سه شنبه ۲۹ بهمن ماه در عرصه رقابت این استان هستند.

وی با بیان اینکه از این تعداد، ۱۸۲ نفر مرد و ۱۲ زن هستند افزود:‌ طبق آخرین آمار اعلام شده حوزه انتخابیه خرم آباد وچگنی ۵۲ نفر، بروجرد ۳۱ نفر، الیگودرز ۱۷ نفر، دورود و ازنا ۲۲ نفر، کوهدشت و رومشکان۳۷ نفر، دلفان و سلسله ۱۱نفر و در پلدختر ۲۴ کاندیدا حضور دارند .

وی آمار نامزدهای انصرافی این دوره را ۷۰ نفر اعلام کرد و گفت: انصرافی های استان به تفکیک آمار در حوزه انتخابیه خرم آباد وچگنی ۲۰، بروجرد ۱۱ ، الیگودرز ۶، دورود وازنا ۹، کوهدشت ورومشکان ۶، دلفان وسلسله ۱۷ و پلدختر یک نفر بوده است.

خادمی تاکید کرد:‌ مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا ساعت هشت  پنجشنبه مورخ یکم اسفندماه می باشد و از این ساعت به بعد هرگونه تبلیعات توسط نامزدها و طرفدران آنها ممنوع است.

لرستان ۹ نماینده در خانه ملت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =