شمار نامزدهای انصرافی بوشهر به ۲۵ نفر افزایش یافت

بوشهر- ایرنا- مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری و دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: تا پایان روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه ۲۵ نفر از نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در چهار حوزه انتخابیه این استان از رقابت‌های انتخاباتی انصراف داده‌اند.

خسرو دهقانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شمار نامزدهای انصرافی در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم هشت نفر، دشتستان پنج کاندیدا، دشتی و تنگستان هفت نامزد و کنگان، دیر، جم و عسلویه نیز پنج نفر است.

وی بیان کرد: بدین ترتیب از مجموع ۱۰۱ نامزد تایید صلاحیت شده نهایی در این دوره انتخابات مجلس در استان بوشهر تا پایان روز گذشته ۷۶ کاندیدا در رقابت‌های انتخاباتی باقی مانده و مشغول فعالیت تبلیغاتی هستند.

دهقانی اظهارداشت: هم اکنون در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ۲۷ نامزد، دشتستان ۱۸ نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۱۵ کاندید و حوزه کنگان، دیر، جم و عسلویه ۱۶ نامزد باهم رقابت می‌کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر تاکید کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در این استان فراهم شده‌است و صندوق رای به همه نقاط استان خواهد رفت تا همه بتوانند در انتخابات شرکت کنند.

دهقانی از رای دهندگان خواست مدارک خود شامل شناسنامه و کارت ملی یا شماره ملی را آماده کنند و زمان رای دادن همراه داشته باشند و اگر کسی شناسنامه‌اش را گم کرده به ثبت احوال مراجعه کند تا به سرعت برای آنها صادر شود.

تبلیغات نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که از روز ۲۴ بهمن ماه آغاز شده تا ساعت ۸ روز پنجشنبه اول اسفند ادامه دارد و انتخابات جمعه دوم اسفند ماه برگزار می‌شود.

استان بوشهر با یک میلیون و ۱۶۰ هزار نفر جمعیت دارای چهار کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =