۳۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۱
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83680314
۰ نفر

برچسب‌ها

هزارو ۵۶۰ عدد مواد محترقه در زنجان کشف شد

زنجان - ایرنا - جانشین فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران انتظامی شهرستان خدابنده موفق به کشف و ضبط هزارو ۵۶۰ عدد مواد محترقه خارجی قاچاق شدند.

سرهنگ ایرج خانی پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران انتظامی شهرستان خدابنده در راستای مبارزه با قاچاق کالا، حین کنترل خودروهای عبوری در مسیر ارتباطی خدابنده - بیجار به یک دستگاه خودروی سواری سمند مشکوک شده و به منظور بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی اظهار داشت: پلیس شهرستان خدابنده پس از هماهنگی قضایی، در بازرسی از این خودروی سواری، این تعداد فشفشه خارجی قاچاق را کشف کرددند که ارزش تقریبی آن از سوی کارشناسان پلیس یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: در این رابطه یک متهم از سوی پلیس شهرستان خدابنده دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده به منظور اعمال قانون تحویل مرجع قضایی شد.

خانی پور افزود: موضوع برخورد با  قاچاق کالا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و این فرماندهی با تمام قدرت و اقتدار با قاچاقچیان کالا و ارز برخورد خواهد کرد.

بهمن ماه امسال، ماموران پلیس آگاهی شهرستان ایجرود هزار و ۷۸۰ عدد انواع مواد محترقه را در مسیر ارتباطی بیجار - زنجان از درون یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ کشف و ضبط کردند.

کارشناسان پلیس ارزش تقریبی این تعداد مواد محترقه را بیش از ۱۰ میلیون ریال برآورد کردند و در این رابطه یک نفر نیز به عنوان متهم دستگیر و به منظور اعمال قانون تحویل مراجع قضایی شد.

اواخر آذر ماه امسال نیز ۳۸۹ هزار و ۴۰۰ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز از سوی ماموران انتظامی شهرستان خدابنده از ۲ دستگاه سواری سمند، کشف و ضبط شد.

کارشناسان پلیس ارزش تقریبی این میزان مواد محترقه خارجی کشف و ضبط شده را بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کردند که در این رابطه نیز ۲ نفر متخلف به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل و تکمیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند تا مورد اعمال قانون قرار گیرند.

طی ماه‌های بهمن و اسفند سال ۹۷ بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار عدد انواع مواد محترقه توسط پلیس استان زنجان شف و ضبط شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =