مسیر توسعه استان بوشهر با برنامه‌محوری هموارتر می‌شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: توسعه استان بر اساس برنامه‌ریزی و برنامه محوری ترسیم شده و برای رسیدن به هدف‌ها در این مسیر تعامل، همکاری و همت مدیران اجرایی ضروری است.

عبدالکریم گراوند روز سه‌شنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با اشاره به تشریح اسناد راهبردی و اجرایی آمایش سرزمین افزود: یکی از محورهای مهم برای توسعه استان برنامه‌محوری است و طرح آمایش سرزمین یکی از محورهای برنامه‌ریزی برای توسعه استان است.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی ‌برای انجام مفاد و محورهای طرح آمایش سرزمین از سوی دستگاه‌های اجرایی ضروری است و می‌تواند یک فرصت خوب برای توسعه استان باشد.

استاندار بوشهر با تاکید بر برنامه‌محوری در مسیر توسعه استان گفت: حرکت نکردن براساس برنامه‌ افزون براینکه موجب می‌شود به نتایج مورد نظر در حوزه کاری دست نیابیم بلکه هزینه‌های زیادی را هم برای سازمان‌ها به دنبال خواهد داشت.

گراوند بیان کرد: توسعه استان را بر اساس برنامه‌ریزی و برنامه محوری ترسیم کردیم و برای رسیدن به این هدف‌ها تعامل، همکاری و همت مدیران اجرایی ضروری است.

وی بر لزوم بررسی دقیق سند آمایش سرزمین از سوی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: هدف‌ها و برنامه‌های مدیران اجرایی استان در حوزه‌های مختلف باید بر اساس سند آمایش سرزمین باشد، برهمین اساس مدیران باید به صورت دقیق نسبت به مطالعه سند یاد شده اقدام کنند.

استاندار بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انتخابات دوم اسفندماه با دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات افزود: مشارکت پرشور مردم در انتخابات توسعه، امنیت و آبادانی برای کشور را به دنبال دارد.

گراوند افزود: حضور پرشور و گسترده پای صندوق های رای بعنوان یک تکلیف دینی، ملی و انقلابی است.

در این نشست ترکیب کارگروه های ذیل شورای برنامه ریزی و توسعه استان، تعیین تکلیف ساختمان برای شرکت های دانش بنیان در عسلویه تصویب و سندهای راهبردی و اجرایی آمایش استان تشریح شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =