افراد برتر رقابت های استانی تنیس روی میز دانشجویان در یاسوج مشخص شدند

یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: افراد و تیم های برتر رقابت های استانی تنیس روی میز دانشجویان دختر امروز سه شنبه در شهر یاسوج مرکز این استان مشخص و تجلیل شدند.

آرمان حاتمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مدت ۲ روز و به مناسبت گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و بزرگداشت مقام مادر برگزار شد.

وی افزود: ۱۰ دانشجوی دختر دانشگاه دولتی یاسوج و دانشکده فنی و حرفه ای یاسوج در این رقابت ها حضور داشته و به مصاف یکدیگر رفتند.

مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هیأت تنیس روی میز استان و شهرستان بویراحمد برای برگزاری این رقابت ها با یکدیگر همکاری و مشارکت داشته اند.

حاتمی عنوان کرد: در بخش تیمی این رقابت ها تیم دانشکده فنی و حرفه ای یاسوج اول شد و تیم دانشگاه دولتی یاسوج نیز مقام دوم را کسب کرد.

وی ابراز داشت: در بخش انفرادی این رقابت ها زهرا ملک نسب اول شد، هانیه آذرپندار مقام دوم را کسب کرد و مرضیه رامیان و منصوره مرادی نیز به طور مشترک عنوان سوم را به دست آوردند.

حاتمی گفت: لوح قهرمانی و جوایز ارزنده ای به افراد برتر این رقابت ها از سوی هیأت تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بویراحمد اهدا شد.

تعداد ورزشکاران ساماندهی شده مرد و زن کهگیلویه و بویراحمد در رشته های مختلف افزون بر ۵۰ هزار نفر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =