مسابقات ورزشی در همدان تعطیل اعلام شد

همدان- ایرنا- سخنگوی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: برگزاری مسابقات و همایش‌های ورزشی به مدت سه روز در این استان تعطیل اعلام شد.

حمدالله چاروسایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به برگزاری یازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی مجلس، برگزاری هرگونه مسابقه، همایش و برنامه ورزشی از تاریخ یکم تا سوم اسفندماه جاری ممنوع خواهد بود.

وی اضافه کرد: این ممنوعیت از سوی استانداری همدان ابلاغ شده و به تمامی هیات های ورزشی ارسال شده است.

چاروسایی خاطرنشان کرد: تمامی هیات ها و باشگاه های ورزشی باید از روز پنجشنبه هفته جاری تا شنبه سوم اسفندماه از برگزاری هرگونه مسابقه و برنامه ورزشی خودداری کنند.

وی یادآور شد: در صورت برگزاری هرگونه برنامه مهم ورزشی نیز اخذ مجوز از سوی شورای تامین استان مورد نیاز است.

سخنگوی اداره ورزش و جوانان همدان افزود: جامعه ورزش این استان حضور حداکثری در صندوق های رای خواهند داشت و بر حضور همه جانبه در انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید شده است.

استان همدان دارای ۴۸ هیات ورزشی و بیش از ۸۵ هزار ورزشکار سازمان یافته است.

قهرمانان پومسه بانوان همدان معرفی شدند

 قهرمانان پومسه بانوان همدان روز سه شنبه با برگزاری یک دوره مسابقه به میزبانی خانه تکواندو این شهر معرفی شدند.

در این رقابت ها ۸۰ پومسه کار در رده های سنی مختلف به مدت یک روز به پیکار پرداختند.

در پایان این دوره از مسابقات و در رده سنی زیر ۱۲ سال هستی گوهری عنوان قهرمانی را کسب کرد، نیکی ناصری و ستایش سلطانی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده سنی ۱۲ تا ۱۴ سال کیانا بیات فرد قهرمان شد، کیمیا عبادی و نرگس کریمی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به دست آوردند.

همچنین در رده سنی ۱۵ تا ۱۷ سال فاطمه عظیمی اطهر بر سکوی نخست قرار گرفت، آیسا اسلامی روشن دوم شد و مبینا کاوه مجد بر سکوی سوم قرار گرفت.

مهدیس افشاری در رده سنی ۱۸ تا ۳۰ سال عنوان قهرمانی را به دست آورد و در رده زیر ۱۴ سال تیمی، هیرو قهرمان شد و تیم های آکادمی علیزاده و آکادمی حسینی دوم و سوم شدند.

در بخش تیمی ۱۵ تا ۱۷ سال آکادمی علیزاده عنوان قهرمانی را کسب کرد و در بخش ابداعی زیر ۱۴ سال نیز نرگس کریمی و کیانا بیات فرد به ترتیب دوم و سوم شدند ضمن اینکه بیات فرد به عنوان فنی ترین بازیکن پومسه استاندارد معرفی شد.

همدان دارای بیش از ۲ هزار تکواندوکار است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =