فرماندار بیله‌سوار: سلامت و امنیت انتخابات مجلس فراهم شده است

اردبیل - ایرنا- فرماندار بیله‌سوار مغان با تاکید بر آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخابات آتی مجلس گفت: زمینه برگزاری انتخابات در سلامت و امنیت کامل فراهم شده است.

حسن قبادی روز سه‌شنبه به ایرنا افزود: امنیت لازم با همکاری و همراهی اعضای شورای تامین شهرستان شامل نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی و دستگاه‌های قضایی فراهم شده و با  برنامه‌ریزی انجام شده شاهد برگزاری انتخابات سالم و شکوهمند و ایمن با حضور حداکثری خواهیم بود.

وی  با بیان اینکه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر بیله‌سوار و بخش قشلاق دشت جعفرآباد در قالب ۷۹ شعبه اخذ رای فراهم شده ، بیان‌کرد: مهم‌ترین راهبرد انتخابات مجلس در سال ۹۸ گام دوم انقلاب و با شعار بی‌طرفی، قانون‌مداری و انسجام ملی است.

قبادی گفت: با حضور حداکثری و حماسی مردم شاهد یک انتخابات پرشور و رقابتی در حوزه‌های انتخابیه خواهیم بود و همت مسوولان انتخابات در این شهرستان بر تامین سلامت و امنیت و نیز بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای متمرکز شده است.

فرماندار بیله‌سوار تعداد واجدان شرایط رای برای شرکت در انتخابات آتی این شهرستان را ۴۵ هزار نفر ذکر کرد و افزود: از این تعداد ۲ هزار نفر رای اولی هستند که برای بار اول در دوم اسفند امسال در انتخابات شرکت می‌کنند.
وی افزود: کارگاه‌های آموزشی و برگزاری جلسات متعدد هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی برای تامین امکانات لازم تدارک دیده شده و گروه‌های هیات نظارت ، اجرایی و بازرسی در حوزه فعالیت خود برنامه‌ریزی لازم را انجام داده‌اند.
رییس ستاد انتخابات شهرستان بیله‌سوار  گفت: یک‌هزار و ۶۰۰ نفر در برگزاری انتخابات در این شهرستان مشارکت خواهند کرد.

شهرستان بیله‌سوار به همراه پارس‌آباد و اصلاندوز مغان یک نماینده در مجلس دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =