زندان‌های هرمزگان نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه است

بندرعباس- ایرنا- زندان‌های هرمزگان با نگه‌داری افراد هنجارشکن، بخشی از امنیت جامعه را تامین می‌کنند و برای باز اجتماعی کردن آن‌ها نیازمند تخصیص اعتبارات ویژه‌ای است.

مدیرکل زندان‌های هرمزگان گفت: اقدام های گسترده‌ای برای اصلاح وتربیت زندانیان در زندان‌های استان انجام می‌شود اما اعتبارات موجود هیچ تناسبی با فعالیت‌های انجام شده ندارد.

مصطفی کیشانی روز سه‌شنبه درنشستی با رییس سازمان برنامه وبودجه استان درخصوص مشکلات مالی زندان‌ها افزود: باتوجه به رطوبت وشرجی هوای هرمزگان، فرسودگی ساختمان‌های زندان‌ها بسیار سریع‌تر از سایر استان‌ها اتفاق می‌افتد که باید دراین زمینه هم برای ایجاد فضای فیزیکی مناسب درزندان‌ها، اعتبارات ویژه‌ای تخصیص یابد.

وی بیان داشت: زندانبانی از مشاغل بسیار حساس است و باید توجه ویژه‌ای به زندان‌ها و کارکنان شاغل در زندان‌ها شود.

مدیرکل زندان‌های هرمزگان اظهارداشت: باید امکانات و تجهیز مناسبی در بخش های مختلف از جمله رفاهی، بهداشتی و درمانی و ورزشی در زندان‌ها فراهم شود تا مورد بهره‌برداری جامعه هدف قرارگیرد.

کیشانی گفت: امنیت جامعه با نگه‌داری مطلوب زندانیان ارتقای می‌یابد.

مسائل زندان‌ها به‌طور ویژه پیگیری می‌شود

رییس سازمان برنامه وبودجه هرمزگان نیز در این نشست گفت: باتوجه به اینکه شرایط کاری در زندان‌های استان بسیار سخت است لذا به همین دلیل مسائل زندان‌ها به‌طور ویژه پیگیری می‌شود.

صالح دریانورد افزود: هرچند اعتبارات استانی بسیار محدود است اما برای رفع مشکلات مالی زندان‌ها از هیچ کوششی دریغ نخواهدشد.

وی یادآورشد: شرایط ویژه‌ای در زندان‌های هرمزگان حاکم است و کار در زندان قابل مقایسه با سایر دستگاه‌های اجرایی نیست.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =