۲۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۹
کد خبرنگار: 2469
کد خبر: 83679787
۰ نفر

برچسب‌ها

امضای ۲۷۴ تفاهم‌‎نامه در گردهمایی صنعت نفت 

تهران-ایرنا- معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از امضای ۲۷۴ تفاهم‌نامه با هدف به هم‌رسانی عرضه و تقاضا در گردهمایی سه روزه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌های صنعت نفت خبر داد.

سیاوش ملکی فر روز سه شنبه در مراسم اختتامیه گردهمایی سه روزه شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت نفت در محل پژوهشگاه نفت گفت: هدف اصلی این گردهمایی به هم رسانی عرضه و تقاضا در صنعت نفت و صنایع مرتبط و ارزیابی شرکت های توانمند دانش بنیان که در صنعت نفت نقش آفرینی می کنند، بوده است
وی اظهار داشت: ۱۵۵۰ نفر از این رویداد سه روزه بازدید کردند، ۱۰۷۷ نفر در این رویداد ثبت نام کردند، ۱۵۹ شرکت دانش بنیان و استارتاپ حضور داشتند و مابقی از سایر بخش ها بودند که در این رویداد شرکت کردند.
وی گفت: ۸۹۱ نیاز فناورانه صنعت نفت در قالب ۳۸ نشست ارائه شد،۴ کارگاه آموزشی با موضوع مالکیت فکری ،۵ پنل تخصصی و ۳۸۹ جلسه B&B برگزار شد.

به گفته وی در این مراسم تفاهم نامه همکاری بین پژوهشگاه صنعت نفت و شتابدهنده آی تک نیز منعقد شد.

ملکی فر ادامه داد: در دو ماه آینده برگزاری نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز و انرژی را در کشور عمان خواهیم داشت که در قالب پاویون در آن شرکت می کنیم،تاکنون ۱۵ شرکت برای حضور در آن ثبت نام کرده اند.
وی یادآور شد: اخذ استانداردهای صنعت نفت و حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های داخلی و خارجی از جمله خدماتی است که صندوق نوآوری و شکوفایی در بخش صنعت نفت حمایت می کند.

گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارتاپ های صنعت نفت از ۲۷ تا ۲۹ در محل پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =