فتح‌الله زاده: ای‌اف‌سی باید با داور بازی استقلال و الاهلی برخورد کند

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا باید با «کو هیون جین» برخورد کند چرا که اشتباه این داور بسیار فاحش و عجیب بود و سرنوشت یک مسابقه را تغییر داد.

«علی فتح‌الله‌زاده» روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال شایسته برتری برابر الاهلی عربستان بود اما لطف داور این مسابقه باعث شد تا آبی‌پوشان تهرانی با تمام شایستگی‌هایی که داشتند شکست بخورند.

وی افزود: همه کارشناسان داوری متفق‌القول بر این باور هستند گل استقلال کاملا درست بود و جای سوال دارد چطور کمک داور چنین گل سالمی را به راحتی نادیده گرفت.

فتح‌الله‌زاده خاطرنشان کرد: استقلال با تمام کمبودهایی که از نظر بازیکن در این مسابقه داشت توانست نمایش خوبی را به اجرا بگذارد و این نشان می‌دهد تیمی یکدست و پر قدرت داریم که با تمام وجود برای موفقیت و سربلندی استقلال تلاش می‌کنند.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال  تصریح کرد: شکست برابر الاهلی چیزی از ارزش‌های مجیدی و بازیکنان با غیرت استقلال کم نمی‌کند و به طور حتم در مسابقات آینده به آنچه شایسته نام بزرگ استقلال خواهیم رسید.

وی تاکید کرد: استقلال به طور حتم از گروه اول لیگ قهرمانان آسیا صعود خواهد کرد و راهی مرحله بعدی این رقابت‌ها خواهد شد.

فتح‌الله‌زاده در پایان گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا باید با داور این مسابقه برخورد کند چرا که اشتباه این داور بسیار فاحش و عجیب بود و سرنوشت یک مسابقه را تغییر داد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =