تشرف بیش از ۱۲هزار زوج دانشجوی زیارت اولی به مشهدمقدس

تهران- ایرنا- دبیر ستاد ازدواج دانشجویی از تشرف بیش از ۱۲ هزار زوج زیارت اولی به مشهد مقدس در قالب بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی خبر داد.

مهدی غلامی مقدم افزود: در سه ماه مهلت ثبت نام این دوره از مراسم ازدواج دانشجویی، بیش از ۱۸ هزار و ۵۰۰ زوج دانشجو و ۱۹۰ زوجِ استاد از دانشگاه های سراسر کشور ثبت نام کرده اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد، تاکنون حدود ۶ هزار زوج در قالب ۱۱ کاروان به مشهدمقدس مشرف شده اند، اظهار داشت: در میان ثبت نام کنندگان، ۱۲ هزار و ۵۰۰ زوج، زیارت اولی و ۶۳ زوج غیر ایرانی حضور دارند.

به گزارش روز سه شنبه مرکز ارتباطات و اطلاع‌ رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی در تشریح برنامه های در نظر گرفته شده برای شرکت کنندگان در مراسم گفت: سه روز اقامت رایگان در مشهد، مراسم فرهنگی معنوی در حرم مطهر رضوی، کارگاه آموزشی و جشن ازدواج با برنامه های مفرح، برگزاری مسابقات و اهدای جوایز، حضور در مناجات سحرگاهی حرم مطهر، ارائه مشاوره های فردی و گروهی از برنامه های پیش بینی شده برای زوج های دانشجو است.

غلامی مقدم به ارتقای کیفیت هتل‌های محل اسکان دانشجویان و نزدیکی مسیرشان تا حرم مطهر رضوی اشاره و خاطرنشان کرد: بیش از ۳۰۰ اتاق درنظر گرفته شده، کمتر از پنج دقیقه تا حرم مطهر فاصله دارند.

وی تصریح کرد: همچنین طی تفاهم نامه ای که با مدیرعامل شرکت قطارهای مسافربری رجا صورت گرفته است، کلیه زوج های دانشجو که کد ملی آنان در سامانه ثبت نام ازدواج دانشجویی، درج و ثبت نامشان تایید شده است از تخفیف ۲۵درصدی بلیط بهره مند می شوند.

یادآوری می شود مدت برگزاری بیست و سومین دوره مراسم ازدواج دانشجویی، حدود ۲۰هزار زوج در قالب سی کاروان به مشهدمقدس مشرف می شوند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =