استقلال و حریف پرسپولیس نقره داغ شدند

تهران- ایرنا- آرای جدید کمیته انضباطی اعلام شد و چند تیم لیگ برتری از جمله استقلال با جریمه مواجه شدند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران آرای جدید خود را درباره چند تیم لیگ برتری اعلام کرد که متن آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

*دیدار تیم‌های شهر خودرو مشهد و ماشین‌سازی تبریز برگزار و از سوی تماشاگران تیم شهر خودرو مشهد تخلفاتی مبنی بر توهین به بازیکن حریف و داور رخ داد. تیم شهر خودرو مشهد به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد(این رای قابل تجدید نظر است.)

به باشگاه شهر خودرو اخطار شده است با توجه چندین نوبت بروز رفتار مشابه از سوی تماشاگران منتسب چنانچه در بازی‌های بعدی این نوع رفتار تماشاگران گزارش شود، با تبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* مسابقه تیم‌های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس تهران برگزار و از سوی تماشاگران تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی  توهین و فحاشی به بازیکن حریف و داور و پرتاب سنگ و بطری به سمت نیمکت حریف رخ داد. این تیم به پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)

به باشگاه صنعت نفت آبادان اخطار شده است با توجه چندین نوبت رفتار تماشاگران منتسب مبنی بر توهین به داور و بازیکنان حریف و پرتاب اشیا، چنانچه در بازی‌های بعدی این نوع رفتار تماشاگران گزارش شود، با تنبیهات شدیدتری از جمله محرومیت مواجه خواهند شد.

* دیدار تیم‌های استقلال تهران و نفت مسجد سلیمان برگزار و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور بازی رخ داد. تیم استقلال باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

به باشگاه استقلال اعلام شده است چنانچه رفتار تماشاگران منتسب به این باشگاه نسبت به فحاشی به داوران ادامه پیدا کند، در بازی‌های بعدی تنبیهات شدیدتری در نظر گرفته می‌شود.

رضا حافظی، تدارکات تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل انجام تخلفاتی مبنی بر تحریک تماشاگران به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوک شد. به وی اخطار داده شده که به دلیل فاقد سابقه، ایشان با محرومیت مواجه نشد لذا چانچه این رفتار ادامه پیدا کند تنبیهات شدیدتری اعمال خواهد شد.

*مسابقه تیم‌های پیکان تهران و نساجی مازندران  برگزار شد که تیم نساجی مازندران به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری  باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

علیرضا حقیقی، بازیکن تیم نساجی مازندران به خاطر توهین به داور به توبیخ کتبی محکوم شد. به حقیقی اخطار داده شده اگر رفتار وی ادامه داشته باشند تنبیهات شدیدتری برای ایشان در نظر گرفته می‌شود.

*تیم پارس جنوبی جم  به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری در دیدار برابر گل‌گهر سیرجان باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*باشگاه فولاد خوزستان به خاطر داشتن ۶ بازیکن اخطاری، باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

*تیم نساجی مازندران به دلیل تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب سنگ و برخورد به داور و فحاشی به تیم داوری در دیدار برابر سایپا باید ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است)

از آنجایی‌که رفتار تماشاگران نساجی در هفته های ۲، سه، ۶، هفت و ۱۵ لیگ برتر و در هفته ۱۸ نیز نسبت به فحاشی و پرتاب اشیا ادامه داشته است به این باشگاه اخطار شده در صورت گزارش دیگری مبنی بر فحاشی با پرتاب هرگونه اشیا از سمت تماشاگران منتسب با محرومیت از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی مواجه خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha