۲۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۲۹
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83679728
۰ نفر

برچسب‌ها

پایان مسابقات فوتسال جام سردار شهید قاسم سلیمانی 

کیش - ایرنا- مسابقات فوتسال جام سردار شهید قاسم سلیمانی  با قهرمانی تیم فوتسال شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای کیش پایان یافت.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، این  مسابقات با حضور ۱۳ تیم، از ۱۵ بهمن در سالن چند منظوره المپیک آغاز شد و پس از رقابت تیم ها بصورت گروهی، توسعه بنادر و فرودگاههای کیش ، بولینگ مریم ، پاس و کورش برندسنتر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند که در این مرحله دو تیم توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای کیش و بولینگ مریم با شکست حریفان به فینال راه یافتند.

در دیدار رده بندی، تیم پاس ۲ بر یک مقابل کورش برند سنتر به برتری رسید و در جایگاه سوم ایستاد و تیم شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاههای کیش با نتیجه  ۲ بر ۱ بولینگ مریم را مغلوب کرد و قهرمان این دوره از رقابت ها شد و بولینگ مریم نیز بر سکوی دوم ایستاد.

تیم خدمات انفورماتیک کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را ازن خود کرد، ارسطو آتش رزم نیز با ۱۴ گل، به عنوان آقای گل رقابت ها معرفی شد.

در حاشیه مراسم اهدایجوایز این مسابقات، فاطمه سادات کلانتریان ، اشکان عظیم زاده و علی جزایر، سه تن از فوتبالیست های نوجوان دعوت شده از کیش به اردوی تیم ملی، مورد تقدیر قرار گرفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =