۱۷ استان برای حضور در مسابقات پارادوومیدانی کشور اعلام آمادگی کردند

اهواز - ایرنا - رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان از حضور ۱۷ استان در رقابت های پارادو و میدانی کشور به میزبانی اهواز خبر داد.

مهرداد شیروانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های پارادو و میدانی جوانان قهرمانی کشور در بخش آقایان و بانوان هفتم و هشتم اسفندماه در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

رییس هیات جانبازان و معلولان خوزستان افزود: این مسابقات که به پیشنهاد استان و برای اولین بار در سطح کشور برگزار می‌شود در رشته های پرتاب وزنه، دیسک، نیزه، دوی ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰، ۸۰۰ و ۱۵۰۰ متر برگزار خواهد شد و در پایان نفرات برتر به اردوی تیم ملی فراخوانده می شوند.

وی به حضور بیش از ۲۰ ورزشکار خوزستانی در این رقابت ها اشاره کرد و گفت: با توجه به شناختی که از ورزشکاران استان دارم احتمال کسب مدال آنها در مسابقات بسیار است. خوزستان بارها میزبان مسابقات کشوری بوده و امیدواریم این بار هم میزبان شایسته ای باشیم.

شیروانی گفت: تنها مشکل ما در این رشته نبود اسپانسر و حامی مالی است که امیدواریم با جذب اسپانسر بتوانیم برخی از مشکلاتمان را برطرف کنیم و تجهیزات بهتری در اختیار ورزشکاران ملی پوش خود قرار دهیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =