۳۰ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83679552
۱ نفر

برچسب‌ها

اولیایی: استقلال سال‌هاست بلاتکلیف است

تهران- ایرنا- مدیرعامل اسبق استقلال گفت: استقلال سال‌هاست بلاتکلیف است و و مربوط به امروز و دیروز نیست. متولیان ورزش باید برنامه جامع و کاملی برای خصوصی‌سازی باشگاه‌ها ارائه دهند.

«کاظم اولیایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: زمانی استقلال تیم اول آسیا بود و همه تیم‌های آسیایی از رویارویی با این تیم وحشت داشتند، اما متاسفانه فوتبال ما به سمتی رفته که رقیبان با سرعت نور پیشرفت و تیم‌های ایرانی پسرفت کرده‌اند. الان با خوشبینی تیم هشتم آسیا هستیم.

مدیرعامل اسبق استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در حال حاضر با سرپرست اداره می‌شود و بهتر است تا پایان فصل این روند ادامه پیدا کند چرا که در این مقطع و شرایط، مدیرعامل جدید نمی‌تواند معجزه خاصی انجام دهد.

وی همچنین در خصوص انتخابات فدراسیون فوتبال تصریح کرد: انتقادی که این روزها درباره جمع‌آوری ۱۰ امضا از سوی نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال مطرح می‌شود، این است که  چرا باید ۱۰ امضا جمع‌آوری کنند؟ حرف من این است کسی که نمی‌تواند ۱۰ امضا جمع کن چطور می‌تواند فدراسیون فوتبال را اداره کند.

اولیایی تاکید کرد: باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال احترام گذاشت. به طور حتم اساسنامه فدراسیون فوتبال ضعف‌هایی دارد اما باید قبول کنیم قانون ضعیف بهتر از بی‌قانونی است.

وی در پایان گفت: در گذشته فوتبال ما بارها هزینه و تاوان بی‌قانونی در فوتبال را داده‌ و نباید کاری کنیم که اتفاقات تلخ گذشته دوباره برایمان رخ دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =