فتنه‌های دشمن همواره با مشارکت حداکثری مردم خنثی می‌شود

شهرکرد- ایرنا- رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه انتخابات مظهر حضور حداکثری مردم در عرصه سیاسی است، گفت: همواره مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مختلف، فتنه‌های دشمن را خنثی می‌کند.

به گزارش ایرنا، جعفر مردانی روز سه‌شنبه در برنامه رسانه‌ای افزود: رقابت سالم و اخلاق‌مداری از سوی نامزدها و هواداران آنها نقش موثری در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات دارد و همانطور که از نامزدها و هواداران آنها انتظار قانونمنداری و رعایت اخلاق می‌رود، رعایت قانون و اصل بی‌طرفی نیز از سوی مجریان با جدیت پیگیری می‌شود.

وی ادامه داد: مجریان امانت‌داران رای مردم هستند و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که حافظ رای آنها هستیم.

مردانی، مشارکت حداکثری مردم را عامل خنثی‌سازی فتنه‌های دشمن دانست و گفت: دشمن در صدد این است که در برگزاری انتخابات اخلال ایجاد کند تا موجب کمرنگ شدن حضور مردم در پای صندوق‌های رای شود.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: این در حالی است که در ۴۱ سال گذشته مردم با همراهی خود با نظام، دشمنان را در رسیدن به اهدافش ناکام گذاشته‌اند.

مردانی، در ادامه از پیش‌بینی ۷۳۷ شعبه اخذ رای در این استان، تصریح کرد: از این تعداد ۵۳۱ شعبه ثابت و ۲۰۶ شعبه سیار است.

وی، همچنین تعداد واجدین شرایط رای دادن در استان را ۷۳۲ هزار و ۳۰۴ نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد ۳۷ هزار و ۸۲۳ نفر رای اولی هستند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری بیش از ۹۴۷ هزار نفر جمعیت دارد که از این استان ۴ نماینده به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha