مرزداران مهرانی مهیای حضور در پای صندوق‌های رای هستند

ایلام - ایرنا - فرماندار مهران گفت: حضور پرشور مردم در ستادهای نامزدها در شهرستان مهران نوید برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری در این شهرستان مرزی دارد.

اسد قاسمی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مردم به ویژه جوانان و بزرگان ایلات و طوایف مختلف شهرستان مهران در مدت برپایی ستاد تبلیغاتی نامزدها با حضور خود در این ستادها بر هیجان و نشاط فضای انتخاباتی شهرستان افزوده‌اند.

وی افزود: در مدت برپایی ستاد انتخابات نامزدها در مهران تاکنون هیچ مشکل حاشیه‌ای یا امنیتی در این شهرستان برای نامزدها، هواداران آنها و مردم یا مسوولان ایجاد نشده است و سخنرانی‌ها و برنامه‌های انتخاباتی نامزدها با نظم و هماهنگی‌های قبلی با مسوولان شهرستان در حال انجام است.

فرماندار مهران تاکید کرد: جلسات متعددی با اعضای ستاد انتخابات و همچنین بزرگان و معتمدان شهرستان مهران از ایلات و طوایف و تیره‌های مختلف ساکن در این منطقه برای ترغیب مردم به حضور گسترده در این انتخابات برگزار شده است.

قاسمی با بیان اینکه همه شرایط برای برگزاری یک انتخابات آرام اما حداکثری در شهرستان مهران آماده است، یادآور شد: عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی، امنیتی، انتظامی و سایر نیروهای دست‌اندرکار انتخابات به استعداد ۷۰۰ نفر وظیفه برگزاری این همه پرسی عمومی و مهم را در شهرستان مهران بر عهده دارند.

وی اضافه کرد: ۳۱ صندوق ثابت و سیار برای دریافت آرای مردم شهرستان مهران در نظر گرفته شده که از این تعداد ۱۴ صندوق ثابت شهری، هفت صندوق ثابت و ۱۰ صندوق نیز سیار روستایی و عشایری است.

فرماندار مهران گفت: بر اساس آمار ثبت احوال واجدان شرایط رای شهرستان مهران از جمعیت ۲۹ هزار و ۷۰۰ نفری شهرستان مهران بیش از ۲۰ هزار نفر از آنها واجد شرایط رای هستند.

وی توضیح داد: البته با توجه به اینکه برخی از مردم استان از سایر شهرستان‌ها در روز جمعه به زیارت حرم مطهر امازاده علی صالح(ع) واقع در بخش صالح‌آباد از توابع شهرستان مهران می‌آیند احتمال وجود آرای شناور شهرستان مهران دور از انتظار نیست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha