آمادگی ۴۰۰ نیروی اجرایی و نظارتی برای برگزاری انتخابات در ملکشاهی

ایرنا- ایلام- فرماندار ملکشاهی با بیان اینکه شور و نشاط انتخابات در ملکشاهی نشان از ثبت حضور حداکثری مردم و ثبت یک حماسه دیگر است، گفت: بیش از ۴۰۰ نیروی اجرایی و نظارتی کار برگزاری انتخابات دوم اسفند ماه در این شهرستان را بر عهده دارند.

محمد تاسمه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه زیرساخت های برگزاری یک انتخابات پرشور در شهرستان آماده شده است، اظهار داشت: شور و نشاط انتخاباتی سالم و قانونمند مردم این شهرستان حکایت از حضور حداکثری و حماسی این مردم در پای صندوق های رأی  به مانند سال های گذشته دارد.

وی افزود: تعدادی از نامزدها در شهرهای تابعه این شهرستان بویژه شهر ارکواز با ایجاد ستاد انتخاباتی در چهارچوب قانون مشغول به فعالیت های تبلیغاتی هستند و بستر لازم جهت ارائه رزومه و برنامه و اهداف نامزدها مطابق قانون از سوی شهرداری ها تعیین شده است.

قرماندار ملکشاهی تاکید کرد: در حوزه فرعی ملکشاهی ۲۶ شعبه اخذ رأی در نظر گرفته شده است که از این تعداد هشت شعبه سیار و ۱۸ شعبه ثابت هستند. 

تاسمه گفت: برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این حوزه فرعی بیش از ۴۰۰ نفر عوامل اجرایی و نظارت همکاری می کنند. 

وی با بیان اینکه شعار یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گام دوم انقلاب ، امنتداری ، بی طرفی و انسجام ملی است یادآور شد: استفاده از امکانات اداری و دولتی به نفع یا علیه نامزدها خط قرمز و تخلف است.

شهرستان ملکشاهی دارای ۲ بخش گچی و مرکزی و سه شهر ارکواز ، دلگشا و مهر و ۲۶ روستا است که به طور میانگین بین ۱۴ هزار تا ۱۵ هزار رأی دارد . 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =