دعوت ورزشکاران گنبدی از مردم برای شرکت در انتخابات

گنبدکاووس- ایرنا - شماری از ورزشکاران گنبدکاووس در شرق استان گلستان با مهم دانستن انتخابات دوم اسنفد در تعیین سرنوشت ملت ایران، از مردم دعوت کردند تا با حضور خود در پای صندوق‌های اخذ رای بار دیگر وفاداری خود به نظام و رهبری را به اثبات برسانند.

به گزارش ایرنا، حضور حداکثری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان یک وظیفه ملی، سهم بسزایی در تعیین آینده سیاسی کشور دارد و نمی‌توان سهم اقشار مختلف جامعه را در این امر مهم نادیده گرفت.

شماری از ورزشکاران گنبدکاووس همزمان با ایام تبلیغات نمازدهای نمایندگی مجلس و گرم شدن تنور انتخابات، پا به پای ملت ایران آمادگی خود را برای شرکت در این رویداد ملی اعلام کردند و از همه مردم خواستند همچون انتخابات گذشته با حضور حداکثری خود به نامزد اصلح رای دهند.

آرش خرمالی ورزشکار گنبدی عضو تیم ملی والیبال نشسته در گفت و گو با خبرنگار ایرنا حضور در تمام صحنه‌های حمایت از نظام جمهوری اسلامی از جمله انتخابات دوم اسفند را وظیفه شرعی هر ایرانی دانست و گفت: یک ایرانی واقعی به دستور رهبری عمل کرده و در این رویداد سیاسی حضور می‌یابد.

وی با اشاره به سنگ‌اندازی و اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه توسط آمریکای جنایتکار و هم‌پیماناش علیه ایران اسلامی از همه مردم دعوت کرد با حضور خود در پای صندوق‌های اخذ رای و انتخاب نماینده‌ اصلح، مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.

عبدالجلیل قرنجیک دیگر ورزشکار گنبدی عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر با اعلام آمادگی خود برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: باید تلاش کنیم  نماینده  اصلح و آشنا به مشکلات مردم انتخاب شده و به مجلس راه یابد. 

این ورزشکار که در تیم بسکتبال با ویلچر شهروند آمل عضویت دارد، از مردم خواست با حضور خود در انتخابات، حماسه‌ای به مانند راهپیمایی ۲۲ بهمن را خلق کنند تا دشمنان بدانند که ملت ایران همواره پشتیبان نظام و رهبری است.

آرش قره قولپاقی دیگر ورزشکار گنبدی عضو تیم ملی والیبال نشسته نیز با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات، از هر فردی که به عنوان نماینده انتخاب می‌شود خواست تا در مدت چهار سال حضور خود در بهارستان، مردمی که به وی رای دادند را فراموش نکند و حل مشکلات آنان را در اولویت قرار دهد.

فرشید آشوری از دیگر ورزشکاران موفق گنبدی و مربی تیم ملی B والیبال نشسته گفت: همگی ما وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنیم تا دشمنان ایران اسلامی و در راس آنها آمریکای جنایتکار بداند که ملت ایران هیچگاه تحت تاثیر تبلیغات منفی علیه رهبری و نظام جمهوری اسلامی قرار نمی‌گیرند.

وی رای تک تک مردم را در انتخابات سرنوشت‌ساز خواند و از ملت ایران دعوت کرد با حضور پرشور خود در انتخابات دوم اسفند افراد لایق را بر صندلی‌های مجلس شورای اسلامی بنشانند.

این ورزشکار، تقوا، اعتقاد صادقانه به نظام و رهبری و آشنا بودن با درد مردم را از مهمترین ویژگی‌های یک نماینده اصلح دانست و از مردم خواست فردی را به عنوان نماینده انتخاب کنند که حضورش در مجلس گره‌گشای مشکلات و کمک کننده به بهبود وضعیت کشور باشد.

عطیه قاسمی دیگر ورزشکار گنبدی قهرمان کشوری گلبال نیز شرکت در انتخابات را وظیفه هر ایرانی دانست و از مردم خواست تا در این رویداد سیاسی حضوری پرشور داشته باشند.

وی با اشاره به تلاش‌ دشمنان برای کم‌رنگ جلوه دادن همراهی ملت و نظام در کشور گفت: حضور حداکثری ملت ایران در انتخابات دوم اسفند علاوه بر تاثیرگذاری در آینده کشور، مشت محکمی بر دهان استکبار خواهد بود.

حجت‌الله یوسفی رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس و روسای هیات‌های ورزشی و کانون بسیج ورزشکاران این شهرستان نیز با صدور بیانیه‌ مشترک از جامعه ورزشی خواستند همگام با ملت ایران حضوری پرشور در انتخابات دوم اسفند داشته باشند.

در بخشی از این بیانیه آمده است، یک بار دیگر آزمونی بزرگ در پیش روی ملت ایران است؛ میدانی مهم که حضور حداکثری مردم در آن می‌تواند حماسه‌ای پربرکت را رقم زده و پیشرفت کشور را شتاب بخشیده و دشمنان را مایوس کند، امروز قدردانی از نعمت بزرگ جمهوری اسلامی و صیانت از عزت و آبروی ملی در حضور حداکثری و بالای مردم عزیز ایران اسلامی در انتخابات تجلی می‌یابد.

در ادامه این بیانیه آمده است، ما جامعه ورزش و جوانان همراه با تمامی اقشار مردم عزیز ضمن بیعت دوباره با رهبر معظم انقلاب، روز دوم اسفندما را روز امتحان الهی دانسته و با بصیرت و هوشیاری در مسیر تحقق حماسه سیاسی یعنی حضور حداکثری همه اقشار در انتخابات گام بر خواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، استعدادهای ورزشی فراوانی در گلستان وجود دارد و همواره شاهد افتخارآفرینی ورزشکاران این دیار هستیم که بخش زیادی از مدال‌های جهانی و آسیایی به دست‌ آمده برای این استان مربوط به ورزشکاران گنبدکاووس است.

شهرستان گنبدکاووس با بیش از پنج هزار کیلومتر مربع وسعت و ۳۵۰ هزار نفر جمعیت، بزرگترین شهرستان استان گلستان از نظر گستره جغرافیایی محسوب می‌شود و  افزون بر ۱۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد که در قالب ۳۸ هیأت ورزشی مشغول فعالیت هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =