آغاز سفرهای عتبات عالیات از گلستان و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - آغاز سفرهای عتبات عالیات از گلستان، آمار مشاغل ایجاد شده در کردکوی و بندرگز و اختصاص هزار میلیارد ریال اعتبار برای تامین برق و خط انتقال شهرک صنعتی اترک از جمله خبرهای کوتاه روز سه‌شنبه گلستان است.

مدیر حج و زیارت گلستان گفت: اولین کاروان سفر به عتبات عالیات گلستان بعد از حدود سه ماه وقفه از روز گذشته آغاز شده و سفرهای نوروزی از ۲۴ اسفند تا ۹ فروردین انجام خواهد شد.

سیدمهدی میرقاسم‌پور با اشاره به در پیش بودن ثبت‌نام ودیعه گذاران حج تمتع سال جاری گفت: نام‌نویسی نهایی ودیعه‌گذارن منوط و مشروط به تکمیل و بروزرسانی اطلاعات است.

**

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: هزار میلیارد ریال اعتبار برای تامین برق و خط انتقال شهرک صنعتی اترک اختصاص یافت.

**

نخستین جشنواره انگیزشی تئاتر خلاق توسکان کردکوی در تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر آغاز به کار کرد.

در این جشنواره ۲۱ اثر حضور دارند که ۱۰ اثر انفرادی و ۱۱ اثر گروهی است.

**

فرماندار گمیشان گفت: ۵۶ شعبه اخذ رای شامل ۲۷ شعبه بخش مرکزی و ۲۶ شعبه بخش گلدشت آرای مردم این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را جمع آوری می کنند.

**

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون ۳۹۶ شغل جدید در حوزه صنعت، معدن و تجارت کردکوی ایجاد شد.

طلوعیان همچنین بیان کرد: در این مدت ۶۰۱ شغل جدید در حوزه صنعت، معدن و تجارت بندرگز ایجاد گردید.

**

سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در استان گلستان شامگاه فردا چهارشنبه با معرفی گروه ها و عوامل برتر و برگزیدگان این جشنواره در تالارفخرالدین اسعد گرگانی به کار خود پایان می دهد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =