صعود پنج فرنگی‌کار به نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا

تهران - ایرنا - پیکارهای کشتی فرنگی قهرمانی سال ۲۰۲۰ آسیا از امروز (سه‌شنبه) در دهلی‌نو در کشور هند آغاز شد که هر پنج نماینده کشورمان به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند.

مسابقات پنج وزن نخست رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی آسیا از صبح امروز (سه‌شنبه) در شهر دهلی نو هند در حال برگزاری است که نتایج کشتی‌گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم «پویا ناصرپور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل «دونگ هیوک وون» از کره‌جنوبی با نتیجه ۹ بر صفر به پیروزی رسید و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف «آروجان حالاکورکی» از هند می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم «میثم دلخانی» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۹ بر صفر «یوشیکی یامادا» از ژاپن را مغلوب کرد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل «المورات تاسمورادوف» دارنده مدال برنز المپیک و نقره و برنز جهان از ازبکستان قرار می‌گیرد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم «پژمان پشتام» در دور نخست با نتیجه ۳ بر یک از سد «بهزاد عمراف» از ازبکستان گذشت. وی در دور بعد با نتیجه ۹ بر صفر «مصلح الدین اوروکوف» از تاجیکستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف «رنات الیاز اولو» از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم «بهروز هدایت» پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۶ از سد «رستم آساکولوف»  دارنده مدال نقره و برنز جهان و قهرمان آسیا از ازبکستان گذشت و راهی مرحله نیمه‌نهایی شد. حریف وی در این مرحله «آزات سالیندینوف» از کشور قرقیزستان است.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم «امین میرزازاده» در دور نخست در یک دیدار نزدیک با نتیجه ۳ بر ۳ مقابل «منصور شادوکایف» از قزاقستان به برتری رسید و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این مرحله با «آرتا سونودا» از ژاپن کشتی می‌گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =