۲۹ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۰
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 83679084
۴ نفر

برچسب‌ها

خرده جنایات زناشویی بر صحنه تئاتر رشت

رشت-ایرنا- نمایش خرده جنایات زناشویی از آثار جاودان حوزه نمایش جهان اثر اریک امانوئل اشمیت نویسنده ی شهیر فرانسوی به کارگردانی  پدرام پریچهره بر صحنه تئاتر رشت اجرا می شود.

نمایش یک درام اجتماعی است که ماجرای زن و شوهری را روایت می کند که مرد حافظه ی خود را ازدست داده و همسر می خواهد گذشته را برایش بازسازی کند .

مریم یکتافرد و پدرام پریچهره در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.تهیه کننده نمایش ابراهیم نیکنام، مشاورکارگردان محمد پورجعفری ،مدیرصحنه سامان افتخاری،منشی صحنه عرفان بحرکاظمی،مسئول نور نوید نجف پور و صدا و موسیقی سما پرهیزکار است.

این نمایش از هشتم تا شانزدهم اسفند ماه ۹۸ در پلاتوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی رشت به روی صحنه می رود.

پدرام پریچهره متولد ۱۳۷۰ تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده علوم تحقیقات پزشکی است.از سال ۸۸ تئاتر و بازیگری را با دکتر رضا میرمعنوی از آموزشگاه صحنه شروع کرد و دوره های حرفه ای تئاتر و بازیگری تصویر را زیر نظر مهدی طاهرپور در آموزشگاه نمای اول گذرانید و در سال ۹۱ از این آموزشگاه فارغ التحصیل شد. سال ۹۶ زیر نظر اکبر صمدی نیا دوره ی نمایشنامه نویسی گذراند و طی این سال ها همکاری مستمر با ابراهیم نیکنام مدیر مسئول آموزشگاه بازیگری نیکنام اقدام به تولید فیلم های کوتاه نمود.

از جمله فیلم های کوتاه کار شده میتوان فیلم های : منفی بیست درجه بالای صفر ، گیاهخواران، بی بازگشت،تله تئاتر استثنا و قاعده  را نام برد.

وی همچنین  نمایش های جشنواره ای صحنه ای:آتش بس ۳ ،هبوط و دستیاری کارگردان در نمایش های داغ دروغ ،هبوط و سرپرستی و نویسندگی نمایش های صحنه ای در جشنواره های آموزشگاهی فجر،۱...۲...۳...اعتراف می کنیم،شب برفی،شرکت را در کارنامه دارد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =