سینماسیار به مناطق سیل‌زده سیستان وبلوچستان رفت

تهران- ایرنا- مدیر طرح سینماسیار گفت: همزمان با سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر، کودکان مناطقی در جنوب استان سیستان وبلوچستان به تماشای فیلم‌های سینماسیار نشستند.

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، نوید کوهبر گفت: این برنامه همزمان با جشنواره فیلم فجر و طرح «سیمرغ و پروانه‌ها»ی بنیاد سینمایی فارابی اجرا شده و طی آن فیلم‌های منتخبی از سینمای کودکان و نوجوانان در مناطق کم‌برخوردار به روی پرده رفت.

کوهبر ادامه داد: روستاهای کنارکمبان در بخش بنت در جنوب استان سیستان و بلوچستان، عورکی در بخش دشتیاری، جنگارک پایین در بخش دشتیاری، زرآباد و همچنین کنارک از ۱۶ بهمن‌ماه به مدت ۶ روز تحت پوشش این طرح  قرار گرفتند و فیلم‌های روز کودکان و نوجوانان در این روستاها به صورت رایگان به نمایش درآمد.

وی در ادامه به آغاز به کار وب‌سایت رسمی سینماسیار اشاره کرد و افزود: در این سایت علاوه بر جدول نمایش فیلم‌ها در استان‌های تحت پوش، آمار و اطلاعات فیلم‌ها و جدول فروش آن‌ها در سیستم سینماسیار نیز در دسترس کاربران قرار دارد. به‌علاوه یک فرم الکترونیکی نیز در سایت وجود دارد تا علاقه‌مندان بتوانند درخواست اکران فیلم مورد علاقه ‌خود را ثبت کنند.

مدیر سینماسیار، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعداد ۵۵ دستگاه سینماسیار در ۲۷ استان کشور فعال است و در ۵ شهر نیز توسط بخش خصوصی اداره می‌شود که علاقمندان می‌توانند درخواست اکران گروهی برای سازمان ها و ارگان های ذی ربط را ثبت کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =