آرای جدید کمیته انضباطی؛ رحمتی توبیخ شد

تهران- ایرنا- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با صدور حکمی سید مهدی رحمتی دروازه بان شهر خودرو را به دلیل نشر اکاذیب علی داوری به توبیخ کتبی محکوم کرد.

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم فوتسال مس سونگون، شهر خودرو و هیات فوتبال زنان البرز صادر کرد.

مسابقه تیم های فوتسال ملی حفاری ایران و مس سونگون در تاریخ ۲۶ دی ماه برگزار و از سوی «مصطفی طیبی» بازیکن تیم مس سونگون تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور بازی رخ داد که منجر به اخراج وی شد. طیبی به ۲ جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

«حسین شیخ لاری»، «احد باغبان باشی»، «بهزاد عبداله پور» سرپرست، مربی و  تدارکات تیم مس سونگون به دلیل ورود به زمین و اعتراض شدید به داوران که به اخراج آنان منجر شد، هر کدام به توبیخ کتبی محکوم شدند.

«حامد نجفی» مدیرعامل تیم مس سونگون به دلیل ورود به زمین و اعتراض شدید به داوران که به اخراج او منجر شد، به مدت پنج جلسه از همراهی تیم خود و ورود به استادیوم‌های ورزشی و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فوتبال ملی حفاری ایران نیز به دلیل فحاشی تماشاگران به بازیکنان تیم مقابل و پرتاب بطری آب به زمین بازی، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

مسابقه تیم های مس سونگون و تیم ملی حفاری اهواز در تاریخ ۲ بهمن ماه برگزار و از سوی «علیرضا عشیری» بازیکن تیم مس سونگون و «سینا ممبینی» بازیکن تیم ملی حفاری تخلفاتی مبنی بر درگیری و رفتار غیر روزشی که به اخراج هر ۲ منجر شد، رخ داد. هر کدام از بازیکنان فوق به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

کمیته انضباطی مصاحبه «مهدی رحمتی»، دروازبان تیم شهر خودرو علیه داوری را نشر اکاذیب تلقی کرده و منطبق با ماده ۷۱ مقررات انضباطی، وی را به توبیخ کتبی محکوم کرد.

دیدار تیم های هیات فوتبال البرز و پالایش گاز ایلام از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال زنان برگزار و از سوی «مریم ایراندوست» مربی تیم هیات فوتبال البرز تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی و اهانت به داور و استفاده از الفاظ نامناسب به صورت مکرر رخ داد. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

«سارا قمی» بازیکن تیم هیات فوتبال البرز به دلیل رفتار غیر ورزشی با داور و اخراج از زمین به توبیخ کتبی محکوم شد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha