فرماندار آزادشهر: دوم اسفند امتحان بزرگ برای ملت ایران است

گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار آزادشهر با اشاره به اهمیت حضور همگانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: دوم اسفند امتحانی بزرگ برای ملت شریف ایران است و همه وظیفه داریم برای حمایت از انقلاب، پای صندوق‌های رای حاضر شویم.

سیدرسول حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: تمامی تلاش‌ها برای برگزاری انتخابات پرشور و با حضور گسترده مردم متمرکز شده و در این راستا جلسات مختلف با بزرگان اقوام، احزاب و معتمدین منطقه برای ایجاد شور انتخاباتی و حضور حداکثری مردم برگزار شده است.

وی خاطرنشان کرد: تنها اصل مهم برای وزارت کشور و مجریان انتخابات، برگزاری انتخابات سالم و پرشور است؛ نظر نهایی مردم قابل احترام بوده و فرقی نمی‌کند شهروندان چه شخصی را برای خدمت به خود انتخابات می‌کنند زیرا تمامی داوطلبان که مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته‌اند، بطور حتم برای خدمت وارد عرصه انتخابات شده‌اند.

فرماندار آزادشهر گفت: برقراری امنیت و برگزاری سالم انتخابات از وظایف اساسی مجریان انتخابات در سراسر کشور است و از همین رو مجموعه فرمانداری آزادشهر با استفاده از ظرفیت کامل دستگاه‌های شهرستانی و با رصد وقایع این ایام، تمامی تلاش‌های خود را بر برگزاری سالم انتخابات با حفظ وحدت و انسجام قومیت‌های مختلف ساکن در منطقه متمرکز کرده است.

حسینی بیان کرد: در روزهای اخیر جلسات متعددی با خبرنگاران، فعالان فضای مجازی و حتی ادمین‌های گروه‌های داوطلبان انتخابات به منظور بالا بردن سطح آگاهی، پرهیز از ایجاد هرگونه تنش و حفظ و تعمیق شور و شوق انتخابات در بین مردم برگزار شده است.  

فرماندار آزادشهر گفت: برای جمع‌آوری آرای مردم در روز دوم اسفند، مجموعا ۸۸ شعبه اخذ رای پیش بینی شده که شامل ۳۷ صندوق ثابت و پنج صندوق سیار در سه شهر آزادشهر، نگین شهر و نوده‌خاندوز و ۳۰ صندوق ثابت و ۱۶ صندق سیار در مناطق روستایی است و ۱۶۰۰ نفر از عوامل اجرایی، نظارتی و بازرسی در فرآیند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در ۸۸ شعبه شهرستان آزادشهر فعالیت خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در سال جاری ۳۵۰ رای‌اولی در سطح شهرستان اولین تجربه حضور در انتخابات را در کنار بیش از ۷۰ هزار واجد شرایط تجربه خواهند کرد.

شهرستان ۹۶ هزار نفری آزادشهر در شرق گلستان قرار دارد و همراه شهرستان ۸۵ هزار نفری رامیان یک حوزه انتخابیه را تشکیل می‌دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =