پرداخت ۸ هزار میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریالی تسهیلات بانک رفاه کرمان در حوزه صنعت

کرمان - ایرنا - مدیر امور شعب بانک رفاه استان کرمان از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات در حوزه‌های مختلف استان از ابتدای سالجاری تاکنون خبرداد و گفت: هشت هزار میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال آن تسهیلات در بخش تولید و صنعت بوده است.

 سید مرتضی موسوی مقدم روز سه شنبه در دیدار با رئیس و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به اینکه بانک رفاه به عنوان بزرگترین بانک اجتماعی است افزود: این بانک مشهور و ملقب به حوزه سلامت در راستای خدماتی که در حوزه سلامت انجام می دهد، انجام وظیفه می کند.

وی با شاره به اینکه استان کرمان دارای ۴۲ شعبه، ۲ حوزه و ۲۷ واحد خدمات خاص با ۳۵۴ نفر پرسنل مشغول فعالیت و خدمت رسانی است تصریح کرد: بخش اداری و درمان مهم‌ترین رسالت و وطیفه بانک از بدو تاسیس تاکنون بوده و بانک عامل پنج دانشگاه علوم پزشکی و اداره بیمه سلامت استان کرمان است.

مدیر امور شعب بانک رفاه استان کرمان اضافه کرد: همچنین به عنوان بانک عامل مجموعه های تامین اجتماعی، بهزیستی، بازنشستگی فولاد، صنایع خودروسازی، گل‌گهر سیرجان و شرکت های مجموعه است.

موسوی با اشاره به اینکه بالغ بر ۶۹۵ هزار نفر مشتری در سراسر استان این بانک دارد تصریح کرد: تعداد ۱۱۰ هزار نفر مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، ۷۴ هزار نفر مددجویان بهزیستی و ۱۰ هزار نفر از بازنشستگان شرکت فولاد از جمله این افراد هستند.

وی گفت : با توجه به اینکه بیشتر مخاطبین این بانک از اقشار ضعیف، مستمربگیران و مددجویان جامعه هستند و به همین دلیل عنوان بزرگترین بانک اجتماعی را به خود اختصاص داده بیان داشت: از سوی دیگر نیز به عنوان یک بانک تجاری در حوزه مسئولیت‌ها است.

مدیرامور شعب بانک رفاه استان کرمان از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال تسهیلات در حوزه‌های مختلف استان از ابتدای سالجاری تاکنون خبرداد و گفت: با توجه به اینکه امسال سال رونق تولید نام گرفت در راستای این مهم، کمیته های رفع موانع تولید و تبصرهای ۱۸ قانون حدود ۱۵۶ میلیارد ریال بودجه به حوزه رونق تولید تخصیص یافت که ۹۰ درصد آن جذب و پرداخت شده است.

پرداخت یکهزار و ۲۸۱ فقره تسهیلات ازدواج در استان کرمان

موسوی مقدم با بیان اینکه ۵۲ درصد از مصارف بانک رفاه نیز در حوزه تولید و صنعت هزینه شده است بیان داشت: هشت میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال تسهیلات در این حوزه‌ها پرداخت شده است.

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ضروری در راستای رفع مشکلات عموم مردم گفت: بانک رفاه  طی سالجاری بالغ بر ۴ هزار و ۴۴۱ فقره تسهیلات قرض الحسنه در استان کرمان پرداخت کرد.

مدیر امور شعب بانک رفاه استان کرمان ادامه داد: ۴۳۴ میلیارد ریال برای یکهزار و ۲۸۱ فقره تسهیلات ازدواج در استان کرمان از سوی بانک رفاه پرداخت شده است.

موسوی مقدم با اشاره به اینکه طی سالجاری ۳هزار و ۲۰۰فقره واحد به مستمربگیران استان کرمان پرداخت شده است گفت: در حوزه سلامت نیز ۸۰۰ میلیارد ریال تسهیلات برای احداث یک بیمارستان در بم و تجهیز بیمارستان باهنر کرمان پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه ۳۶۹ فقره تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان کرمان پرداخت شده بیان داشت: ۹۲۷ فقره تسهیلات خرید کالای ایرانی و۱۹۵  فقره تسهیلات معرفی شده پرداخت شده است.

مدیر امور شعب بانک رفاه استان کرمان با بیان اینکه برای واحدهای تولیدی که دچار مشکل و رکود شده‌اند در پرداخت تسهیلات به آنها مهلت بیشتر داده شده است تصریح کرد: همچنین بانک رفاه برای واحدهایی تولیدی که دچار معوقه حقوق کارگران خود شده اند نیز تسهیلاتی تخصیص داده شده و براساس دستورالعمل‌های ابلاغی پرداخت خواهد شد.

موسوی مقدم خاطرنشان کرد: در راستای دولت الکترونیک و عدم مراجعه مشتریان تمامی خدمات در بستر اینترنت و الکترونیک پیاده شده و این آمادگی و قابلیت  وجود دارد که مشتریان از راه دور خدمات خود را انجام دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =