زاگرس نشینان مقیم مرکز از جبهه ائتلاف برای ایران حمایت کردند

تهران- ایرنا- جبهه ائتلاف برای ایران با برگزاری اجتماع انتخاباتی، متشکل از چند حزب اصلاح طلب، اولین گردهمایی خود را با دعوت از زاگرس نشینان مقیم مرکز برگزار کرد.

اولین گردهمایی جبهه  ائتلاف برای ایران عصر دوشنبه با شعار "زاگرس نشینان برای ایران"، در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار شد.

این تجمع انتخاباتی که به همت یکی از نمایندگان فعلی مجلس که از جمله داوطلب نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی هم است، در حالی برگزار شد که تعدادی از داوطلبان فهرست احزاب اصلاح طلب نیز در آن حاضر بودند.

بعد از آخرین تصمیم شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان مبنی بر عدم ارائه فهرست واحد انتخاباتی در تهران و سراسر کشور، ۸ حزب اصلاح طلب که با هم ائتلاف کردند و ضمن تهیه لیستی مشتمل بر ۳۰ نفر از کاندیداهای خود، نام ائتلاف خود را "جبهه ائتلاف برای ایران" معرفی کرده و ستادهای انتخاباتی خود را در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات و اسلام شهر دایر کردند.

در این اولین گردهمایی جبهه ائتلاف برای ایران لر تباران زاگرس مقیم تهران با آوازها و ساز و دهل محلی از مدعوین استقبال کردند. تعدادی از اعضای فهرست ۸ حزب اصلاح طلب که در مجلس دهم هم حضور دارند، در گردهمایی امروز حاضر شده و سخنرانی کردند.

شعار اصلی کمپین انتخاباتی این ائتلاف تداوم  اصلاح در کشور بود. تعداد زیادی از حاضران این گردهمایی اهالی استان کهکیلویه و بویراحمد (زادگاه یکی از نمایندگان اصلاح طلب مجلس دهم) بودند. ‌

هشت حزب اصلاح‌طلب روز شنبه با ارائه لیستی مشترک تحت عنوان "ائتلاف برای ایران" وارد رقابت‌های انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شدند. این لیست از اعضای احزاب و انجمن هایی چون مجمع روحانیون مبارز،  حزب مردم سالاری،  خانه کارگر، انجمن اسلامی معلمان، حزب وحدت و همکاری اسلامی،  حزب همبستگی، مجمع فرهنگیان ایران اسلامی،  حزب کارگزاران،  حزب اسلامی کار، حزب ندای ایرانیان،  حزب آزادی و انجمن مدرسین دانشگاه‌ها،  تشکیل شده است.

در فهرست جبهه ائتلاف برای ایران، علاوه بر اعضایی از احزاب اصلاح طلب، تعدادی از فعالان  و نمایندگان اصلاح طلب مجلس دهم که عضو هیچ یک از این احزاب نیستند نیز حضور دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =