دستگیری کلاهبرداران حرفه‌ای با بیش از یک میلیارد ریال در بجنورد

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری ۲ نفر کلاهبردار حرفه‌ای با یک میلیارد و ۲۱۴ میلیون ریال کلاهبرداری در بجنورد خبر داد.

سردار علیرضا مظاهری گفت: در پی اعلام شکایت جهار نفر از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی با ترفندهای مختلف از قبیل فروش ملک و جعل سند و امضا اقدام به کلاهبرداری از آنها کرده اند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.
وی با اشاره به اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی استان با تلاش مستمر و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده موفق شدند متهمان را مورد شناسایی قرار دهند، افزود:  افراد دستگیر شده برای تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با تاکید بر اینکه پلیس به هیچ عنوان با افرادی که از اعتماد شهروندان سوء استفاده و از آنها کلاهبرداری کنند تعارف نداشته و با قدرت با آنان برخورد خواهد کرد از شهروندان خواست تا گول این گونه افراد را نخورده و در صورت اطلاع از این چنین فعالیت هایی بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دی ماه گذشته هم فردی که در یکی از کافی‌نت‌های شهر شیروان اقدام به ثبت‌نام خودرو مورد علاقه شهروندان می‌کرد، با ۲ میلیارد ریال کلاهبرداری دستگیر شد.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور واقع است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =