فنایی: گل مطهری به الاهلی سالم بود

تهران- ایرنا- کارشناس داوری فوتبال گفت: ارسلان مطهری از فاصله ۳۰ متری دروازه الاهلی را گشود؛ چطور این گل می‌توانست مردود باشد؟ گل استقلال سالم بود و هیچ شکی در آن وجود ندارد.

«محمد فنایی» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: گل استقلال کاملا درست بود و داور اشتباه فاحشی را انجام داد.

وی افزود: ارسلان مطهری از فاصله ۳۰ متری دروازه الاهلی را گشود. چطور این گل می‌توانست مردود باشد؟ دروازه‌بان عربستانی چطور می‌توانست واکنش نشان دهد و یا ادعایی داشته باشد؟ بازیکن استقلال جلوی دید او را گرفته بود.

کارشناس داوری فوتبال خاطرنشان کرد: تیم داوری بازی استقلال و الاهلی قضاوت بسیار بدی را در این مسابقه به نماش گذاشت و نمی‌دانم کنفدراسیون فوتبال آسیا چطور آنها را برای این دیدار مهم انتخاب کرد.

فنایی تصریح کرد: کو هیون جین در نیمه اول می‌توانست خطای مدافع الاهلی روی علی دشتی را پنالتی اعلام کند اما این کار را انجام نداد.

وی تاکید کرد: به نظر من خطای پنالتی که در نیمه اول داور برای الاهلی گرفت مشکوک بود و باید این صحنه را بررسی کنم اما آنچه از تلویزیون مشهود بود سید حسین حسینی خطای خاصی انجام نداد.

کارشناس داوری فوتبال در پایان گفت: در مجموع داوران بازی استقلال و الاهلی نمره بسیار ضعیفی را در هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =