قرعه کشی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا هند برگزار شد

تهران- ایرنا- قرعه‌کشی اوزان دهگانه رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا عصر امروز در شهر دهلی‌نو میزبان این رقابت‌ها برگزارشد.

رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی آسیا از فردا(سه‌شنبه) ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح  با برگزاری مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم آغاز می‌شود و براساس این برنامه نفرات برتر رقابت‌های پنج وزن نخست فرداشب مشخص می‌شوند و مسابقات اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم نیز روز چهارشنبه برگزار خواهدشد.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۹ نفر حضور دارند «پویا ناصرپور» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «دونگ هیوک وون» از کره جنوبی می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی با برنده کشتی گیران هند و عربستان روبرو خواهد شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم «مهدی محسن‌نژاد» پس از استراحت در دور اول،  در دور دوم با «کرار البدهان» از عراق مسابقه می‌دهد. وی در صورت پیروزی برابر این گشتی‌گیر در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان کشتی گیران کشورهای قزاقستان، قرقیزستان، تایلند و مغولستان می‌رود.

در این وزن ۱۰ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۰ کشتی گیر شرکت کردهاند «میثم دلخانی» پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با «یوشیکی یامادا» از ژاپن کشتی می‌گیرد و در صورت برد در این دیدار در مرحله نیمه نهایی با پیروز دیدار میان کشتی گیران قرقیزستان، هند، ازبکستان و قزاقستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۷ کیلوگرم «حسین اسدی» ابتدا مقابل «قمراف» از تاجیکستان روی تشک می‌رود و در صورت گذر از این حریف در دور دوم با برنده آسیکیف از قرقیزستان و ساتایف از قزاقستان کشتی خواهدگرفت در این وزن کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۹ نفر کشتی‌گیر حضور دارند «امین کاویانی‌نژاد» پس از استراحت در دور اول با  «یان چن» از چین تایپه در دور دوم مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف در نیمه نهایی به مصاف برنده دیدار میان «جی هون کیم» از کره جنوبی و «روسلان تساریف» از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم «پژمان پشتام» در دور نخست با «بهزاد عمراف» از ازبکستان پیکار می‌کند و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان «مصلح الدین اوروکوف» از تاجیکستان و «بدر» از قطر می رود. در این وزن ۱۳ نفر حضور دارند.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۷ کشتی گیر حضور دارند مسابقات به صورت دوره ای و در دو گروه برگزار می شود و «مهدی ابراهیمی» در گروه A با «سینگ هارپرت» از هند، «ساتوکی موکایی» از ژاپن و «یوگنی پولیوادوف» از قزاقستان مصاف خواهد داد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم «بهروز هدایت» در دور اول استراحت می‌کند و در دور دوم به مصاف رستم آساکولوف از ازبکستان می‌رود  ۹ کشتی‌گیر در این وزن با هم رقابت می‌کنند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۰ نفر شرکت کننده دارد  «محمدهادی‌ساروی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف «هاردیپ» از هند می‌رود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم «امین میرزازاده» در دور اول با «شادوکایف» از قزاقستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و عراق خواهد رفت در این وزن ۸ شرکت کننده حضوردارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =