امام جمعه کرمان: کمک بی منت امدادگران به نیازمندان ارزش والایی دارد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: تلاش امدادگران برای کمک بی منت و بی ریا به نیازمندان و دست نیازمند گرفتن ارزش بسیار بالایی دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی در آئین تجلیل از بانوان امدادگر کمیته امداد استان کرمان به شخصیت حقیقی و حقوقی این بانوان اشاره کرد و افزود: شخصیت حقوقی شما به عنوان امدادگر نهاد مقدس کمیته امداد که خدمت در آن عبادت است و با محرومین ترین اقشار سر و کار  دارید ارزشمند است. 
وی بیان کرد: در روایتی پیامبر اکرم(ص) فرموده اند « مردم عیال خدا هستند» و هر کس به عیال خداوند کمک کند خداوند خود برای آن ها جبران می کند. 
حجت‌الاسلام‌علیدادی بیان کرد: کار شما امدادگران کار بزرگی است و شما با خداوند طرف حساب هستید.
وی به شخصیت حقیقی زنان اشاره کرد و افزود: شخصیت حقیقی شما به عنوان یک زن در جامعه بسیار ارزشمند و مهم است و جایگاه زن در اسلام نیز  بسیار ارزشمند است. 
نماینده ولی فقیه در استان به تربیت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: ایشان نمونه کامل تربیت یافته اسلامی است که توسط مادری نمونه تربیت شده است. 
امام جمعه کرمان به نقش مهم مادران در جامعه اشاره کرد و گفت: شما به عنوان مادر و زن محوریت خانواده هستید و استحکام، تربیت و جهش یک خانواده توسط مادر انجام می شود .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =