۲۸ بهمن ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۹
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83678510
۰ نفر

برچسب‌ها

مرور کارهای تاکتیکی در آخرین تمرین پرسپولیس

تهران-ایرنا- آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس به منظور رویارویی با تیم الشارجه امارات با تمرکز بازیکنان بر مرور تمرینات تاکتکیی و پاسکاری های کوتاه امروز (دوشنبه) در امارات برگزار شد.

«یحیی گل محمدی» سرمربی تیم پیش از آغاز این تمرین برای دقایقی با بازیکنان صحبت و نکات لازم را به آنان گوشزد کرد.

در ادامه بازیکنان با کارهای بدنسازی بدن های خود را گرم  کرده و به دستور کادر فنی به چند گروه تقسیم شدند بازیکنان که با انگیزه نشان می‌دادند با  پاسکاری‌های کوتاه و هوایی تمرینات را دنبال کردند.

درب خش دیگر تمرین آنان به دستور کادر فنی برنامه‌های تاکتیکی را مرور تمرین کردند.

«حمید مطهری» ‌مربی تیم، هدایت تمرینات امروز سرخ پوشان را بر عهده داشت.

استقبال هواداران پرسپولیس از تیم میزبان بسیار بیش‌تر بود و این موضوع تعجب اعضای تیم الشارجه را که در حال خروج از ورزشگاه بودند به همراه داشت.

«مهدی‌ترابی» که شایعه شده بود به این بازی نمی‌رسد در تمرین حاضر و  با سایر بازیکنان در تمرینات گروهی شرکت کرد.

هنگام ورود کاروان پرسپولیس به ورزشگاه ۵۰ هوادار به با تشویق‌های پیاپی خود به استقبال بازیکنان رفتند. در این بین بیش از همه «علیرضا بیرانوند» و  ‌«شجاع خلیل‌زاده» تشویق شدند.

ناظران بازی و کنفدراسیون فوتبال آسیا دقایقی با «افشین پیروانی» سرپرست تیم و مسوول امور بین‌الملل باشگاه در کنار زمین جلسه‌ای برگزار کردند و در این جلسه سرپرست تیم پرسپولیس به شرایط موجود اعتراض کرد.

تعدادی از هواداران و خبرنگاران هم نظاره‌گر این تمرین بودند و پس از پانزده دقیقه که تمرین بسته شد به بیرون ورزشگا هدایت شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =