حضور حداکثری در انتخابات، زمینه ساز خروج آمریکا از منطقه است

شهرری - ایرنا - فرمانده قرارگاه عمار گفت: حضور حداکثری و مشارکت گسترده ملت ایران در انتخابات، زمینه ساز خروج آمریکا از منطقه و نابودی همدستانش خواهد شد.

حجت الاسلام مهدی طائب عصر دوشنبه در مراسم یادبود شهید مدافع حرم اصغر پاشاپور که با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران و جمعی از مسئولان شهرستانی و خانواده شهدا برگزار شد، اظهار داشت: خروج آمریکا از منطقه، خواست رهبری و ملت ایران است چرا که او قصد تسلط بر منطقه را دارد.
وی افزود: آمریکا، خروج از منطقه را پذیرفته و می داند که جایگاهی در منطقه ندارد.
فرمانده قرارگاه عمار اضافه کرد: خون شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش موجب خروج آمریکا از منطقه و محو و نابودی اسرائیل خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد:شهدای مدافع حرم از نظر اهداف با حضرت زهرا (س) اشتراک داشته چرا که هر دو دشمنی دنیاپرست و قدرت طلب دارند.
حجت الاسلام طائب یادآور شد: متوقف کردن حرکت انقلابی و دینی از اهداف دشمنان برای به شهادت رساندن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به شمار می رود.
فرمانده قرارگاه عمار به انتخابات اشاره کرد و گفت: ملت ایران باید در انتخاب دقت داشته باشند تا امور و کارها به دست فراد اصلح بیفتد.
وی یادآور شد: حضور حداکثری در انتخابات، مجلس انقلابی و نترس و حضور افرادی که شجاع و جسور بوده و در برابر دشمن بایستند از خواسته های رهبری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =