مربی شهر خودرو: بازیکنانم بعد از خوردن گل اول افسرده شدند

تهران- ایرنا- مربی تیم شهرخودرو گفت: می‌دانستیم که حریف امروز ما در خط حمله تیم قدرتمندی است؛ بازیکنانم بعد از خوردن گل افسرده شدند. با این حال به آنها افتخار می‌کنم چرا که تمام تلاش خود را کردند.

استفانو کوزین مربی ایتالیایی تیم شهرخودرو بعد از شکست مقابل پاختاکور در نشست خبری اظهار داشت: نیمه اول خوبی داشتیم. بچه‌ها بازی را بهتر شروع کردند و سه شانس برای رسیدن به گل داشتیم. اگر در نیمه اول گل می‌زدیم نتیجه به طور کامل فرق می‌کرد. می‌دانستیم که حریف امروز ما در خط حمله تیم قدرتمندی است.بازیکنانم بعد از خوردن گل دپرس شدند. با این حال به آنها افتخار می‌کنم چرا که تمام تلاش خود را کردند.

وی در ادامه افزود: بابت داوری خوشحال نیستم. داور باید در چنین مسابقاتی شرایط را کنترل کند. داور بازی امروز اشتباهاتی داشت. با این وجود نمی‌خواهم نظر بدی راجع به داوری بدهم.

مربی شهرخودرو درباره دلیل بازی نکردن اسلاووف گفت: می‌خواستم از او استفاده کنم اما نمی‌توانستیم با ۲ مهاجم مرکزی مقابل پاختاکور بازی کنیم. پاختاکور از لحاظ هجومی تیم بسیار خوبی است.

وی درباره میهمان بودن شهرخودرو در دور رفت اذعان داشت: این مساله روی کار ما تاثیر گذاشته است. بچه‌ها تلاش خود را انجام می‌دهند اما مدام در حال پرواز و طی کردن مسافت‌های زیاد و تغییرات آب و هوایی هستند. با این حال آنها دوست دارند که بازی کنند و این من را خوشحال می‌کند.

کوزین در پاسخ به این سوال که الهلال قوی تر بود یا پاختاکور تصریح کرد: الهلال قوی‌ترین تیم آسیاست و مدافع عنوان قهرمانی است. پاختاکور اما فصل را تازه شروع کرده و چند مهره جدید به خدمت گرفته است. صحبت کردن درباره این تیم نیاز به زمان بیشتری دارد. من ایتالیایی هستم. چه ببریم و چه ببازیم چیزهایی یاد می‌گیریم. برای اولین بار است که در لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =